2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebouwen Vander Bruggen 62-64 en 77 en 50 Marie Curieplein – Overheidsopdracht van diensten – Bewakingsopdracht van 1/12/2025 tot en met 31/12/2026
Beschreibung: het OCMW van Anderlecht gebruik wenst te maken van een overheidsopdracht met betrekking tot: - statische en mobiele veiligheidsmissies, namelijk de bewaking van verschillende gebouwen door gekwalificeerd personeel ter beschikking te stellen om de bescherming te garanderen van de installaties, de eigendommen die ze bevatten, de mensen die er werken en die van de mensen die er gedurende die periode als gebruikers circuleren van 1/12/2025 tot en met 31/12/2026; - de opening, sluiting en rondes van deze gebouwen voor de periode van 1/12/2025 tot en met 31/12/2026;
Interne Kennung: Secretariat-01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Secretariat-01 - 1
Interne Kennung: 1