Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 1
Weitere Informationen zur Verlängerung: Veselības apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanas termiņš – 12 (divpadsmit) mēneši no Līguma noslēgšanas brīža, ar iespēju Līgumu pagarināt uz vēl vienu 12 (divpadsmit) mēnešu Periodu bez iepirkuma procedūras, ja Pasūtītājs un Apdrošinātājs var vienoties par nemainīgiem Līguma nosacījumiem.
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme: