611742-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Spotřební zdravotnický materiál k dialyzačnímu přístroji DIALOG iQ HDF COMFORT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební zdravotnický materiál k dialyzačnímu přístroji DIALOG iQ HDF COMFORT
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu k dialyzačnímu přístroji DIALOG iQ HDF COMFORT pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
Interne Kennung2885/2026-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu k dialyzačnímu přístroji DIALOG iQ HDF COMFORT pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu rozsahu budoucího smluvně zajištěného závazku v podobě práva odebrat v závislosti na počtu a skladbě pacientů nižší množství zboží oproti množství stanovenému kvalifikovaným odhadem a deklarovanému v této zadávací dokumentaci. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy spočívající v právu odebírat inovované či nové zboží.