See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce - powtórka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce - powtórka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 300191-2026
Interne Kennung: DL.262.11.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Grupa 18 - Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości pięty, pod śruby 3.5 mm. Blokowane - pozwalające na wprowadzenie śruby w zakresie kąta +/- 15 stopni, blokowanie w systemie trójpunktowego bezgwintowego blokowania na docisk staplery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce -powtórka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: Grupa 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183200 Orthopädische Prothesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje prawo opcji udzielane na zasadach, o których mowa w niniejszej umowie. Zastrzeżone na rzecz Zamawiającego prawo opcji polega na możliwości żądania dostawy przedmiotu umowy w zakresie i cenie określonego w Załączniku nr 1 do niniejszej umowy. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji z określeniem zakresu realizacji zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. Wykonawca nie może odmówić realizacji prawa opcji, z zastrzeżeniem, iż zostało ono uruchomione w terminach przewidzianych w niniejszej umowie. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w § 1 ust. 1, z tym zastrzeżeniem, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy określonego w § 1 ust. 1, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w § 1 ust. Odmowa realizacji zamówienia z prawa opcji uruchomionego w terminie lub jego niewykonanie w całości lub w części skutkuje częściowym odstąpieniem od umowy oraz naliczeniem kar umownych, o których mowa w § 8 ust. 1 pkt 4.
Los: LOT-0020
Titel: Grupa 19 - Endoprotezy stawu kolanowego
Interne Kennung: Grupa 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141750 Künstliche Gelenke
Los: LOT-0021
Titel: Grupa 20 - Artroskopia biodra
Interne Kennung: Grupa 20
Los: LOT-0022
Titel: Grupa 21 - Implanty do chirurgii artroskopowej
Interne Kennung: Grupa 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141750 Künstliche Gelenke, 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0023
Titel: Grupa 22 - Implanty do zabiegów artroskopowych
Interne Kennung: Grupa 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33162200 OP-Instrumente, 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0024
Titel: Grupa 23 - Materiały zespalające złamania kości
Interne Kennung: Grupa 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0025
Titel: Grupa 24 - Implanty do stabilizacji kręgosłupa
Interne Kennung: Grupa 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0026
Titel: Grupa 25 - Bioszkło
Interne Kennung: Grupa 25