2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud watergangen en natuurlijk ingerichte gebieden en keringen 2025-2027 District Boven Aa - Rayon Gemert-Bakel
Beschreibung: De opdracht betreft een dienst. De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De werkzaamheden dienen uitgevoerd te worden in Rayon Gemert van waterschap Aa en Maas. De opdrachten bestaan in hoofdlijnen uit: Watergangen en waterkeringen a. Het maaien van watergangen; b. Het maaien van werkpaden en waterkeringen c. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; d. Het baggeren van watergangen; e. Het 3D-meten van maai- en baggerwerk bij watergangen tot 6 m breedte f. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden Natuurlijke ingerichte gebieden a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden: b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad; c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken; d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurlijke oevers; e. Het maaien van ruigtestroken; f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai; g. Het maaien van rietkraag; h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; i. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting; j. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden
Interne Kennung: AM24019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De komende jaren vindt beekherstel plaats en worden Ecologische verbindingszones (EVZ’s) aangelegd in de verschillende beheersgebieden. De opdrachtgever heeft het recht om onderhoudswerkzaamheden aan deze nieuw te realiseren objecten toe te voegen aan de betreffende raamovereenkomst.