See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe 2026v61
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - produkty farmaceutyczne – programy lekowe w 61 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 227221-2026
Interne Kennung: D25M/251/N/16-23rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione, ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulujące
Interne Kennung: Zadanie nr 61