See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i innych produktów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 2.1, 2.2, 2.3 i 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Rękawice diagnostyczno-ochronne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Zestaw drenów do podaży leków cytotoksycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Worek ekstrakcyjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: Zestaw do terapii nerkozastępczej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: Zestaw dwubutlowy do drenażu klatki piersiowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: Wkład do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: Aplikator do proszku hemostatycznego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: Zestaw osłony na głowicę USG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: Dren typu redon. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: Zestaw do długotrwałego żywienia dożołądkowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Beschreibung: Strzykawki z polipropylenu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Beschreibung: Worek do resuscytacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14
Beschreibung: Maska anestetyczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15
Beschreibung: Igła jednorazowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16
Beschreibung: Maska chirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do urządzenia AIRSEAL IFU, używanego przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18
Beschreibung: Zwieracz hydrauliczny do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19
Beschreibung: Medyczny komplet pościeli jednorazowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20
Beschreibung: Filtr do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21
Beschreibung: Jednorazowy zawór biopsyjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22
Beschreibung: Jednorazowy obcinak do pętli do podwiązywania. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23
Beschreibung: Opatrunek antybakteryjny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24
Beschreibung: Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia i ośrodkowego ciśnienia żylnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25
Beschreibung: Gąbka żelatynowa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26
Beschreibung: Test paskowy do glukometru. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27
Beschreibung: Linia próbkująca do gazów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28
Beschreibung: Przyrząd bezigłowy do długotrwałego aspirowania cytostatyków. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29
Beschreibung: Dren do odsysania pola operacyjnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30
Beschreibung: Bolus termoplastyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31
Beschreibung: Elektroda do badań EKG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32
Beschreibung: Osłona do USG. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33
Beschreibung: Dren wielokanalikowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34
Beschreibung: Taśma chirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35
Beschreibung: Kieszeń samoprzylepna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36
Beschreibung: Pieluchomajtki dla dorosłych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37
Beschreibung: Elektrody monopolarne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38
Beschreibung: Fartuch jednorazowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39
Beschreibung: Zestaw drenów i czujników. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40
Beschreibung: Zestawy do podaży leków cytotoksycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41
Beschreibung: Adapter kątowy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42
Beschreibung: Haki chirurgiczne skórne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43
Beschreibung: Worek do wydobywania narządów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: 44
Beschreibung: Podkłady ginekologiczne/poporodowe. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: 45
Beschreibung: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46
Beschreibung: Siatka z polipropylenu monofilamentowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47
Beschreibung: Jednorazowe igły do przezoskrzelowej biopsji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48
Beschreibung: Wkłady o pojemności do wstrzykiwacza. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49
Beschreibung: Dreny do zastosowania z insuflatorami. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50
Beschreibung: Zestaw przeciwmgielny zmniejszający zaparowanie endoskopu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51
Beschreibung: Włóknina hemostatyczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52
Beschreibung: Taśma ochronna na oczy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53
Beschreibung: Jednorazowe wkłady z pochłaniaczem CO2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54
Beschreibung: Kateter do drenażu klatki piersiowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: 55
Beschreibung: Szczoteczka do czyszczenia kanałów endoskopów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: 56
Beschreibung: Kieszeń foliowa do przechwytywania płynów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: 57
Beschreibung: Preparat przeciw roszeniu optyki endoskopowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: 58
Beschreibung: Jednorazowy stapler okrężny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: 59
Beschreibung: Dren płuczący PC. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: 60
Beschreibung: Elektroda-Prosta igła mikrochirurgiczna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: 61
Beschreibung: Jednorazowa klipsownica. Szczypce biopsyjne Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: 62
Beschreibung: Stapler jednorazowy do fiksacji siatek. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: 63
Beschreibung: Zestaw do zakładania klipsa nitinolowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: 64
Beschreibung: Pułapka wodna. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: 65
Beschreibung: Igła (Kaniula) do generatora do termolezji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: 66
Beschreibung: Sterylny talk medyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: 67
Beschreibung: Obrotowa siatka do usuwania ciał obcych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: 68
Beschreibung: Igła typu motylek z drenikiem. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: 69
Beschreibung: Igła biopsyjna do pobierania szpiku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: 70
Beschreibung: Wkład jednorazowy do butli do ssaka. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: 71
Beschreibung: Turbina jednorazowego użytku z ustnikiem do spiromerów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: 72
Beschreibung: Folia wykonana z polietylenu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: 73
Beschreibung: Osłonka zabezpieczająca port do wstrzyknięć. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: 74
Beschreibung: Zestaw dwudrożny do irygacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: 75
Beschreibung: Sterylny żelowy przyrząd do pomiaru implantu piersi-size. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: 76
Beschreibung: Prowadnica do trudnych intubacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: 77
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: 78
Beschreibung: Preparat do mycia chemiczno-termicznego endoskopów giętkich. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: 79
Beschreibung: Implanty. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: 80
Beschreibung: Ekspander. Endoprotezy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: 81
Beschreibung: Implanty piersiowe. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: 82
Beschreibung: Szwy syntetyczne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: 83
Beschreibung: Zestaw do aplikacji kleju tkankowego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: 83