611775-2026 - Wettbewerb
Litauen – Beratung in Sachen Evaluierung – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano administravimo sistemos efektyvumo vertinimo paslaugų pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano administravimo sistemos efektyvumo vertinimo paslaugų pirkimas
Beschreibung: Perkamos Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano administravimo sistemos efektyvumo vertinimo paslaugos, kurių rezultatas bus panaudotas tobulinant Strateginio plano įgyvendinimą ir administravimą, vertinant Strateginio plano įgyvendinimo rezultatus, įskaitant ex post vertinimą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutarties galiojimo terminas nebus pratęstas.