611777-2026 - Ergebnis
Ungarn – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Neptun rendszerelemek szupport szolgáltatása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Neptun rendszerelemek szupport szolgáltatása
Beschreibung: Budapesti Corvinus Egyetem Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer technológiai és jogszabályi követése, támogatása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
Vorherige Bekanntmachung: 500815-2026
Interne Kennung: EKR001002412026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a Kbt. 98. § (2) bekezdés c) pontja alapján alkalmazza a hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárást. A Kbt. 98. § (2) bekezdése c) pontja szerinti feltétel, mely szerint a szerződést műszaki-technikai sajátosságok (beszerzendő termék tulajdonságai), kizárólagos jogok védelme (szerzői jogok) miatt kizárólag egy meghatározott szervezet képes teljesíteni, így lehetőség van hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárás lefolytatására. AK tárgyi közbeszerzési eljárás esetében a benyújtott ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontjában rögzítetteknek megfelelően a legalacsonyabb ár alapján értékeli.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Neptun rendszerelemek szupport szolgáltatás
Beschreibung: Az eljárás eredményeképpen megkötendő szerződéssel Ajánlatkérő biztosítani kívánja a jelenleg használt, már bevezetett NEPTUN rendszerelemek szupport szolgáltatásainak biztosítását. Ajánlatkérő a megkötendő szerződésben az 1. számú mellékletben található táblázatban meghatározott modulok szupportjára kíván szerződést kötni. A. SZUPPORTDÍJBA FOGLALT SZOLGÁLTATÁSOK 1. Rendszerkövetés, jogszabálykövetés 2. Szoftverfrissítés 3. Licence kezelés 4. Online Helpdesk A szolgáltatással érintett komponensek különösen: Tanügyi adminisztráció Pénzügyek, hallgatói befizetések Ügyintézés támogatása Kommunikáció és oktatástámogatás Együttműködés külső rendszerekkel Interfészek Ügyintézés támogatása Termék/modul/szolgáltatás megnevezése Neptun rendszerelemek szupport szolgáltatásainak biztosítása Tanügyi adminisztráció Gyűjtőszámla modul OTP SimplePay modul Neptun bankkártyás befizetési modul POS terminál modul Papír alapú számla modul E-számla vagy Elektronikusan archivált számla modul Deviza modul Elektronikus kérvénykezelő modul ERASMUS modul Kollégium modul Poszeidon rendszer modul Neptun rendszer Poszeidon kötegelt scannelés modulja Poszeidon OCR karakterfelismerő modul Neptun Meet Street UniPoll kérdőívkezelés modul Oktatói értékelés (TÉR) modul Ingatlan riport modul Statisztika modul Fenntartói modul FIR modul AD/LDAP – Active Directory (AD) modul Windows Services modul Windows Services extra modul EVOP modul Repository SAP gazdasági interfész Szövegegyezőség vizsgálat Neptun Gazdálkodási Rendszer modul SAP platformon Neptun Humán Erőforrás modul SAP platformon Neptun Humán Erőforrás modul Távollétkezelő almodul Teljesítményértékelés modul (SF) Utaztatás menedzsment modul Neptun webshop modul (Zebra)
Interne Kennung: EKR001002412026/1
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur