2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kompleksowych napraw blacharskich i lakierniczych pojazdów służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych napraw pojazdów służbowych Policji województwa małopolskiego, blacharskich i lakierniczych. 2) Zamawiający podzielił postępowanie na 3 zadania: 1. Zadanie nr 1 – naprawy pojazdów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Krakowie, Chrzanowie, Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach i Wieliczce; 2. Zadanie nr 2 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Komend Powiatowych Policji w: Limanowej, Nowym Targu i Zakopanem; 3. Zadanie nr 3 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Gorlicach. 3) Na naprawy wykonywane w ramach poszczególnych zadań Wykonawca udzieli co najmniej 12-miesięcznej gwarancji. Na części i materiały wykorzystane do realizacji zamówień Wykonawca udzieli co najmniej 12-miesięcznej gwarancji, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta 4) Części zamienne i materiały potrzebne do naprawy dostarczał będzie Wykonawca lub Zamawiający. 5) W ramach realizacji umowy Wykonawca zapewni transport uszkodzonych pojazdów z miejsca wskazanego przez Zamawiającego na terenie działania jednostek Policji wskazanych dla danego zadania do punktu naprawy Wykonawcy, jednocześnie zlecając dokonanie wyceny usunięcia szkody. 6) Naprawy pojazdów wykonywane będą wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników Wykonawcy. 7) Zamawiający będzie zlecał Wykonawcy wykonywanie napraw refundowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe (dalej TU). W takim przypadku Zamawiający może upoważnić Wykonawcę do rozliczenia bezgotówkowego z TU. 8) Szacunkowa ilość naprawianych pojazdów, określona na podstawie doświadczeń z lat ubiegłych, jaką Zamawiający przewiduje zlecić do wykonania w okresie obowiązywania umowy to: 1. Dla zadania nr 1 – około 200 napraw, których płatnikiem będzie Zamawiający oraz około 1000 napraw w rozliczeniu bezgotówkowym z TU; 60 napraw bezinwazyjnych: lakierowanie metodą SPOT oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR; 2. Dla zadania nr 2 – około 20 napraw, których płatnikiem będzie Zamawiający oraz około 200 napraw w rozliczeniu bezgotówkowym z TU: 10 napraw bezinwazyjnych: lakierowanie metodą SPOT oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR; 3. Dla zadania nr 3 – około 20 napraw, których płatnikiem będzie Zamawiający oraz około 200 napraw w rozliczeniu bezgotówkowym z TU; 10 napraw bezinwazyjnych: lakierowanie metodą SPOT oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania metodą PDR. 9) Wykonawca zapewni Zamawiającemu możliwość prowadzenia czynności związanych z obsługą i likwidacją szkody (sporządzanie stosownej dokumentacji papierowej i fotograficznej, przeprowadzanie oględzin pojazdu, monitorowanie postępu prac, zapewnienie dostępu do informacji o obsługiwanych zdarzeniach itp.), w Punkcie Obsługi Klienta, który musi znajdować się na terenie objętym Zadaniem wymienionym w pkt 2); w tym celu Wykonawca wyznaczy liczbę osób do obsługi formalno-administracyjnej pozwalającą na bieżące informowanie o postępach prac na każdym etapie podjętych/udzielonych zleceń. 10) Wykonawca będzie udzielał Zamawiającemu w ramach ceny porad technicznych w zakresie zawartej umowy. 11) Zamawiający wymaga, aby pojazdy Zamawiającego na czas zamknięcia zakładu naprawczego były przechowywane w halach napraw Wykonawcy lub na parkingu na terenie wewnętrznym zakładu, bez dostępu osób trzecich. Obiekty służące do przechowywania pojazdów muszą być dozorowane technicznie lub fizycznie. 12) Umowa będzie obowiązywać przez 36 miesięcy od dnia zawarcia, jednak nie dłużej niż do wyczerpania kwoty, na jaką zostanie ona zawarta.
Interne Kennung: ZP.104.2026. Usługi kompleksowych napraw blacharskich i lakierniczych pojazdów służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Ofertę należy sporządzić zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ: druk Formularz ofertowy. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: a) informację o podwykonawcach zgodnie z rozdziałem VI.5 SWZ (jeżeli dotyczy – wskazanie w załączniku nr 1 do SWZ). b) pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy – załącznik nr 2 do SWZ) c) zobowiązanie innego podmiotu do oddania do dyspozycji WYKONAWCY niezbędnych zasobów (jeżeli dotyczy – podpisane przez podmiot udostępniający zasoby, załącznik nr 4 do SWZ) 2) Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 3) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4) Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania wykonawcy (skan odręcznie podpisanych dokumentów nie jest formą ani postacią elektroniczną). 5) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstw, które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnice przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z adnotacją „Tajemnica przedsiębiorstwa”. 6) W przypadku podpisywania oferty przez osobę nieuprawnioną zgodnie z zapisami w dokumentach rejestrowych do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby ustanawiającej pełnomocnika – przykładowy wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Wykonawca po upływie terminu do składania ofert nie może skutecznie dokonać zmiany ani wycofać złożonej oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – naprawy pojazdów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Krakowie, Chrzanowie, Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach i Wieliczce;
Beschreibung: Zadanie nr 1 – naprawy pojazdów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Krakowie, Chrzanowie, Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach i Wieliczce;
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – naprawy pojazdów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Krakowie, Chrzanowie, Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach i Wieliczce;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Komend Powiatowych Policji w: Limanowej, Nowym Targu i Zakopanem
Beschreibung: Zadanie nr 2 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Komend Powiatowych Policji w: Limanowej, Nowym Targu i Zakopanem
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Komend Powiatowych Policji w: Limanowej, Nowym Targu i Zakopanem
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Gorlicach
Beschreibung: Zadanie nr 3 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Gorlicach
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – naprawy pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Komend Powiatowych Policji w: Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Gorlicach