611781-2026 - Ergebnis
Ungarn – Gleisbaumaterial und -teile – Kapcsolószerek beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kapcsolószerek beszerzése
Beschreibung: Vasúti kapcsolószerek beszerzése összesen nettó 600.000.000 Ft (tervezetten 1.248.480 db különféle kapcsolószer) értékben, amelyből Ajánlatkérő összesen 420.000.000 ( tervezetten 873.936 db különféle kapcsolószer) Ft értékre vállal lehívási kötelezettséget.
Vorherige Bekanntmachung: 119408-2026
Interne Kennung: EKR000217312026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár alapján értékeli.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946000 Gleisbaumaterial und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geocsavarok
Beschreibung: Geocsavarok beszerzése nettó 120.000.000 Ft értékben (tervezetten összesen 131.500 db klf. méretű geocsavar és geo leszorítólemez) nettó 84.000.000 Ft lehívási kötelezettség vállalásával (tervezetten 92.050 db klf. méretű geocsavar és geo leszorítólemez).
Interne Kennung: EKR000217312026/1
Los: LOT-0002
Titel: Síncsavarok
Beschreibung: Síncsavarok beszerzése nettó 265.000.000 Ft értékben (tervezetten összesen 384.450 db klf. típusú síncsavar) nettó 185.500.000 Ft lehívási kötelezettség vállalásával (tervezetten 269.115 db klf. típusú síncsavar).
Interne Kennung: EKR000217312026/2