See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilier campus studențesc și sală de sport
Beschreibung: Achiziție de Mobilier campus studențesc și sală de sport. Procedura de atribuire este împărțită în 2 loturi, după cum urmează: 1. LOT 1 – Mobilier producție serie – 1275 buc. 2. LOT 2 – Mobilier comandă – 1899 buc. Specificațiile tehnice se regăsesc în cadrul Caietului de sarcini. Notă: Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informații suplimentare în a 14-a zi. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor /candidaturilor 20.
Interne Kennung: 4701606_2026_PAAPD1584594
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilier producție serie
Beschreibung: În cadrul acestui loc se dorește achiziționarea următoarelor produse: 1. Birou bej/alb 160x 80 cm Tip TROTTEN - 78 buc. 2. Scaun rotativ+ pernă, alb/ gri închis Tip LOBERGET/MALSKAR – 78 buc. 3. Fotoliu gri, lățime 40cm, adâncime 42cm Tip PUF KARE – 27 buc. 4. Fotoliu puf beanbag Sitting,70x90 cm Tip Point Brava L Kaki – 36 buc. 5. Măsuță cafea, aspect stejar antichizat, 118x78cm Tip LACK – 12 buc. 6. Măsuță cafea, antracit, aspect mesteacăn galben închis, 53x50 cm Tip OSLEROD – 24 buc. 7. Masă bej/maro, 120x 80 cm Tip ALHULT – 57 buc. 8. Scaun bej/Kabusa bej deschis Tip ALHULT – 192 buc. 9. Scaun rotativ Vissle gri, medium (M) Tip MARKUS – 3 buc. 10. Canapea 2 locuri, Vissle gri închis Tip LINANAS – 3 buc. 11. Scaun negru Tip LISABO – 735 buc. 12. Scaun Tip Kulaberg – 30 buc. Specificațiile tehnice se regăsesc în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Los: LOT-0002
Titel: Mobilier comandă
Beschreibung: În cadrul acestui loc se dorește achiziționarea următoarelor produse: 1. Pat – 720 buc. 2. Ansamblu birou – 360 buc. 3. Ansamblu rafturi – 360 buc. 4. Ansamblu dulap hol – 360 buc. 5. Ansamblu bucătărie – 15 buc. 6. Birou Administrație – 3 buc. 7. Bibliotecă Administrație – 3 buc. 8. Ansamblu decorativ hol acces – 3 buc. 9. Ansamblu depozitare tabureți Săli CO – WORKING – 3 buc. 10. LOGO Săli CO – WORKING – 3 buc. 11. Decorațiuni pereți Săli lectură – 3 buc. 12. Ansamblu mobilier – Vestiare 1 -1 buc. 13. Ansamblu mobilier – Vestiare 2 -1 buc. 14. Ansamblu mobilier – Vestiare Personal -1 buc. 15. Ansamblu mobilier E05/E06 - 48 buc. 16. Ansamblu mobilier M19 -15 buc. Specificațiile tehnice se regăsesc în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2