See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja urudžbenog zapisnika Centrix
Beschreibung: Usluga održavanja urudžbenog zapisnika Centrix sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog II) i Troškovniku (Prilog I) koji su prilog ovoj dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 171/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000