See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BRFK - Opel, Suzuki, vegyes szgk karbantartása
Beschreibung: A Budapesti Rendőr-főkapitányság kezelésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása, műszaki vizsgáztatása és javításának elvégzése vállalkozási keretszerződés keretében 24 hónapig terjedő időszakban, nettó 43 307 086 Ft keretösszeg erejéig, 3 ajánlati részben. Az eljárás tárgyát képező szolgáltatás részletes ismertetését a műszaki leírás tartalmazza. 1. rész: 50 db Suzuki javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 15 748 031 Ft - 50 db személygépkocsi 2. rész: 59 db Opel javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 15 748 031 Ft - 56 db személygépkocsi - 1 db autóbusz - 1 db különleges gépjármű - 1 db tehergépkocsi 3. rész: 31 db vegyes típusú szgk javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 11 811 024 Ft - 25 személygépkocsi - 2 db mikrobusz - 1 db tehergépjármű - 1 db különleges tehergépkocsi - 1 db kistehergépjármű - 1 db különleges jármű (vízágyú) A szerződés teljesítése során a gépjárművek mennyisége és összetétele a műszaki elhasználódás, illetve a gépjármű állomány bővülése miatt változhat. Az Ajánlatkérő az összes rész tekintetében az adott keretösszeg 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget, az elszámolás (számlázás) a keretszerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt szolgáltatások alapján történik, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A Keretszerződés időtartama 12 hónappal meghosszabbítható legfeljebb a keretösszeg erejéig. Az Ajánlattevőt az Ajánlatkérő a meghosszabbítást megelőző legalább 30 nappal írásban tájékoztatja a Keretszerződés meghosszabbításáról, amely a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja szerinti szerződés módosulásának minősül.
Vorherige Bekanntmachung: 028060-2026
Interne Kennung: EKR001298602025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 50 db Suzuki javítása, karbantartása
Beschreibung: 1. rész: 50 db Suzuki javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 15 748 031 Ft - 50 db személygépkocsi Az eljárás tárgyát képező szolgáltatás részletes ismertetését a műszaki leírás tartalmazza. A szerződés teljesítése során a gépjárművek mennyisége és összetétele a műszaki elhasználódás, illetve a gépjármű állomány bővülése miatt változhat. Az Ajánlatkérő az összes rész tekintetében az adott keretösszeg 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget. Az ajánlati árakat magyar forintban kell megadni. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő költséget tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel.
Interne Kennung: EKR001298602025/1
Los: LOT-0002
Titel: 59 db Opel javítása, karbantartása
Beschreibung: 2. rész: 59 db Opel javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 15 748 031 Ft - 56 db személygépkocsi - 1 db autóbusz - 1 db különleges gépjármű - 1 db tehergépkocsi Az eljárás tárgyát képező szolgáltatás részletes ismertetését a műszaki leírás tartalmazza. A szerződés teljesítése során a gépjárművek mennyisége és összetétele a műszaki elhasználódás, illetve a gépjármű állomány bővülése miatt változhat. Az Ajánlatkérő az összes rész tekintetében az adott keretösszeg 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget. Az ajánlati árakat magyar forintban kell megadni. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő költséget tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel.
Interne Kennung: EKR001298602025/2
Los: LOT-0003
Titel: 31 db vegyes típusú szgk javítása, karbantartása
Beschreibung: 3. rész: 31 db vegyes típusú szgk javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatása; keretösszeg: 11 811 024 Ft - 25 személygépkocsi - 2 db mikrobusz - 1 db tehergépjármű - 1 db különleges tehergépkocsi - 1 db kistehergépjármű - 1 db különleges jármű (vízágyú) Az eljárás tárgyát képező szolgáltatás részletes ismertetését a műszaki leírás tartalmazza. A szerződés teljesítése során a gépjárművek mennyisége és összetétele a műszaki elhasználódás, illetve a gépjármű állomány bővülése miatt változhat. Az Ajánlatkérő az összes rész tekintetében az adott keretösszeg 50 %-ra vállal lehívási kötelezettséget. Az ajánlati árakat magyar forintban kell megadni. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő költséget tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel.
Interne Kennung: EKR001298602025/3