2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova chodníku ul. Husova – Smetanovy sady v Jeseníku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci stávajícího chodníku a zábradlí včetně doplnění nového veřejného osvětlení a revitalizace stávající zeleně v ulici Husova – Smetanovy sady v Jeseníku. Součástí předmětu díla/veřejné zakázky je koordinace díla zhotovitele s vlastníkem malé elektrické elektrárny v řešeném území, který v roce 2026 má v záměru realizovat její rekonstrukci.
Interne Kennung: Obnova chodníku ul. Husova – Smetanovy sady v Jeseníku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001