611819-2026 - Ergebnis
Slowakei – Ballonkatheter – KATÉTRE PRE AORTÁLNU VALVULOPLASTIKU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KATÉTRE PRE AORTÁLNU VALVULOPLASTIKU
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre katétre pre aortálnu valvuloplastiku. Podrobný opis predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií, tvorí časť súťažných podkladov B.2 Opis predmetu zákazky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141210 Ballonkatheter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky sú dodávky tovaru KATÉTRE PRE AORTÁLNU VALVULOPLASTIKU – na obdobie 36 mesiacov. Ponuka uchádzača musí spĺňať kompletný sortiment a musí spĺňať všetky nižšie definované požiadavky na technicko-medicínske parametre predmetu zákazky. V prípade, že ponuka nespĺňa akúkoľvek z požiadaviek uvedených v tomto opise alebo neobsahuje akúkoľvek z požadovaných položiek, nebude zaradená do vyhodnotenia a uchádzač bude vylúčený z vyhodnocovania ponúk tejto súťaže. Balónik pre aortálnu valvuloplastiku, so samocentrujúcou konštrukciou Špeciálny zdravotný materiál pre intervenčnú kardiológiu so zameraním najmä na balóniky pre aortálnu valvuloplastiku. Katéter musí byť kompatibilný s vodičom 0,035“ a balónik mať veľkostnú škálu najmenej v rozsahu priemerov 14 až 30 mm (odstupňované po 2-3mm), dĺžky balónika musí zahŕňať 40, 50, 60 mm. Insuflácia balónika musí prebiehať sekvenčne, po insuflácii proximálnej a distálnej časti sa insufluje stredná časť balónika, ktorá ma menší diameter ako proximálna a distálna časť. Dĺžka katétra najmenej 110 cm. Predpokladaný počet Balónik pre aortálnu valvuloplastiku, so samocentrujúcou konštrukciou 600 ks Balónik pre aortálnu valvuloplastiku, rovný Špeciálny zdravotný materiál pre intervenčnú kardiológiu so zameraním najmä na balóniky pre aortálnu valvuloplastiku a dilatácie popri TAVI. Katéter musí byť kompatibilný s vodičom 0,035“ a balónik mať veľkostnú škálu najmenej v rozsahu priemerov 14 až 33 mm (odstupňované po 2-3mm), dĺžky balónika musí zahŕňať najmenej 40 a 50 alebo 60 mm, u priemerov 18-30mm aj dĺžku 45mm. Dĺžka katétra najmenej 100 cm. Predpokladaný počet Balónik pre aortálnu valvuloplastiku, rovný 150 ks Na preukázanie splnenia verejným obstarávateľom stanovenej požiadavky tejto časti súťažných podkladov sa požaduje predložiť vyplnenú Prílohu č. 10 týchto súťažných podkladov. Z vyplnenej Prílohy č. 10 musí jednoznačne vyplynúť, že všetky ponúkané produkty k príslušnej položke predmetu zákazky spĺňajú verejným obstarávateľom požadované minimálne technické vlastnosti a hodnoty príslušnej položky predmetu zákazky.
Interne Kennung: 317/2026/VO/KK