611832-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. w 19 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungD25C/251/N/44-100rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141642 Dränzubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 – Sterylne ścierki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sterylnych ścierek do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 1
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 – Układy oddechowe do respiratora
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy układów oddechowych do respiratora do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 – Akcesoria oddechowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy akcesoriów oddechowych do respiratora do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 – Akcesoria oddechowe
Interne KennungZADANIE 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 – Sonda do kriolezji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sond do kriolezji do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 – Wyrób do procedur okulistycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów do procedur okulistycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 – Osłona na kończynę
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy osłon na kończynę do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 – Igła do iniekcji preparatu Vantris
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy igieł do iniekcji preparatu Vantris do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 8
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 – Końcówka do systemu hydrochirurgicznego VERSAJET
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy końcówek do systemu hydrochirurgicznego VERSAJET do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 – Zestaw do drenażu worka osierdziowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do drenażu worka osierdziowego do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 10
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 – Półmaska P3 z zaworem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy półmasek P3 z zaworem do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 – Sondy do tonometru iCare
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sond do tonometru iCare do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 – Koszyk do usuwania złogów z moczowodu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy koszyków do usuwania złogów z moczowodu do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 – Uchwyt do przewodów i drenów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy uchwytów do przewodów i drenów do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 – Czyścidełko do elektrod
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy czyścidełek do elektrod do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16 – Głowica do przepływów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy głowic do przepływów do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 – Kardiologiczne kleszczyki chwytające
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kardiologicznych kleszczyków chwytających do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 17
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 – Zestawy do zabiegów na moczowodach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do zabiegów na moczowodach do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19 – Strzałki spongostanowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy strzałek spongostanowych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10, - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1, - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZADANIE 19