See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kluczy bezpieczeństwa U2F – w podziale na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kluczy bezpieczeństwa U2F – w podziale na 2 części: 1) Część nr 1: Dostawa 1964 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F, w tym: a) dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowego Sprzętu, spełniającego wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ; b) udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na Sprzęt i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt; c) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu na etapie dostawy Sprzętu do siedziby Zamawiającego. 2) Część nr 2: Dostawa 3000 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F, w tym: a) dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowego Sprzętu, spełniającego wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ; b) udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na Sprzęt i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt; c) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu na etapie dostawy Sprzętu do siedziby Zamawiającego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (dla obu Części).
Vorherige Bekanntmachung: 442782-2026
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.15.2026.240.ŁKA[SECUREV2025][SECURE_PS2026]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa 1964 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F
Beschreibung: Dostawa 1964 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F, w tym: a) dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowego Sprzętu, spełniającego wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ; b) udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na Sprzęt i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt; c) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu na etapie dostawy Sprzętu do siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.15.2026.240.ŁKA[SECUREV2025][SECURE_PS2026] - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa 3000 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F
Beschreibung: Dostawa 3000 sztuk kluczy bezpieczeństwa U2F, w tym: a) dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowego Sprzętu, spełniającego wymagania określone w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ; b) udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na Sprzęt i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt; c) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu na etapie dostawy Sprzętu do siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.15.2026.240.ŁKA[SECUREV2025][SECURE_PS2026] - Część nr 2