611852-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawę fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji, wsparciem producenta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawę fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji, wsparciem producenta
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji, wsparciem producenta oraz dokumentacji wymaganej niniejszym OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30213000 Personalcomputer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungOZP-271-PN-23/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48620000 Betriebssysteme