2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby pro Magistrát města Brna
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v objektech a na pracovištích zadavatele v rozsahu, kvalitě a za podmínek stanovených zadávací dokumentací. Úklidové služby zahrnují zejména tyto činnosti: a) pravidelné úklidové služby včetně mytí oken, čištění koberců a mytí odvěskových lustrů, b) pravidelný denní servis, c) generální úklid, d) nepravidelné úklidové služby, e) dodávku hygienického materiálu.
Interne Kennung: 2462
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 33711900 Seife, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 90919200 Büroreinigung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle smlouvy