See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obłożenia operacyjne jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń operacyjnych jednorazowego użytku: 1. Część nr 1 – Maseczki chirurgiczne; 2. Część nr 2 – Czepki chirurgiczne; 3. Część nr 3 – Zarękawki chirurgiczne; 4. Część nr 4 – Pokrowce na przewody; 5. Część nr 5 – Podkłady niesterylne; 6. Część nr 6 – Organizer przewodów i drenów; 7. Część nr 7 – Osłony na panel sterowania; 8. Część nr 8 – Niesterylna osłona na tarczyce; 9. Część nr 9 – Bluzy zabiegowe, ocieplacze; 10. Część nr 10 – Niesterylny komplet pościeli z włókniny; 11. Część nr 11 – Zestaw do chirurgii; 12. Część nr 12 – Zestaw uniwersalny ortopedyczny; 13. Część nr 13 – Zestaw do laparoskopii; 14. Część nr 14 – Zestaw serwet pediatrycznych; 15. Część nr 15 – Sterylne fartuchy chirurgiczne na bloki operacyjne; 16. Część nr 16 – Sterylny zestaw do operacji protezowania okolic stawu kolanowego; 17. Część nr 17 – Zestaw serwet do operacji dłoni/ stopy; 18. Część nr 18 – Zestaw pionowy izolacyjny, barierowy; 19. Część nr 19 – Zestaw serwet sterylnych do operacji stawu biodrowego; 20. Część nr 20 – Zestaw do artroskopii stawu kolanowego; 21. Część nr 21 – Zestaw do artroskopii stawu barkowego z workiem; 22. Część nr 22 – Zestaw do operacji odbytnicy; 23. Część nr 23 – Zestaw do laparotomii; 24. Część nr 24 – Zestaw pojemników; 25. Część nr 25 – Serwety operacyjne; 26. Część nr 26 – Serwety operacyjne do zabiegów okulistycznych; 27. Część nr 27 – Zestawy do zabiegów laryngologicznych; 28. Część nr 28 – Zestaw do operacji kręgosłupa; 29. Część nr 29 – Koszule jednorazowego użytku dla pacjentów; 30. Część nr 30 – Osłony na sprzęt medyczny; 31. Część nr 31 – Kieszeń na płyny irygacyjne; 32. Część nr 32 – Kieszeń na narzędzia; 33. Część nr 33 – Taśma samoprzylepna, uchwyt samoprzylepny; 34. Część nr 34 – Sterylne fartuchy chirurgiczne – wzmocnione; 35. Część nr 35 – Zestaw do zabiegów tur, fartuch urologiczny, serweta urologiczna; 36. Część nr 36 – Zestaw do małych operacji, serweta na stolik Mayo; 37. Część nr 37 – Serwety na stół operacyjny; 38. Część nr 38 – Osłony na kończynę dolną; 39. Część nr 39 – Serweta jałowa z nitką rtg; 40. Część nr 40 – Zestaw do kraniotomii; 41. Część nr 41 – Zestaw do amputacji kończyny; 42. Część nr 42 – Chusta trójkątna; 43. Część nr 43 – Ubrania chirurgiczne z włókniny; 44. Część nr 44 – Fartuchy niesterylne dla osób odwiedzających; 45. Część nr 45 – Serweta z otworem samoprzylepnym; 46. Część nr 46 – Obłożenie do operacji barku z wcięciem U i workiem na płyny; 47. Część nr 47 – Zestaw do chirurgii naczyniowej; 48. Część nr 48 – Zestaw do dyslokacji kończyn; 49. Część nr 49 – Obłożenie pediatryczne do operacji przepukliny/wnętrostwa; 50. Część nr 50 – Obłożenie pediatryczne do operacji wyrostka robaczkowego; 51. Część nr 51 – Obłożenie pediatryczne do laparoskopii; 52. Część nr 52 – Obłożenie pediatryczne do zabiegu stulejki; 53. Część nr 53 – Obłożenie pediatryczne do małych zabiegów ortopedycznych; 54. Część nr 54 – Osłona na sondę USG.
Vorherige Bekanntmachung: 373336-2025
Interne Kennung: TP.382.046.2025 JK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Maseczki chirurgiczne
Beschreibung: 1) Maseczka chirurgiczna na gumkę - 180 000 szt.; 2) Maseczka chirurgiczna na troki - 11 000 szt.; 3) Maska chirurgiczna z antyrefleksyjną ochroną na oczy - 1000 szt.; 4) Maska dla osób z brodą - 2000 szt.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Czepki chirurgiczne
Beschreibung: 1) Czepek typu beret - 60 000 szt.; 2) Czepek typu furażerka - 25 000 szt.; 3) Czepek typu hełm - 3500 szt.; 4) Czepek z taśmą pochłaniającą pot - 3500 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Zarękawki chirurgiczne
Beschreibung: Zarękawki chirurgiczne - 400 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Pokrowce na przewody
Beschreibung: 1) Pokrowiec foliowy na przewody min. 16-18 cm x 240-250 cm - 3000 szt.; 2) Pokrowiec foliowy na przewody min. 15-16 cm x 240-250 cm - 3000 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Organizer przewodów i drenów
Beschreibung: Organizer przewodów i drenów min. 9 cm x 11 cm - 1 800 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Osłony na panel sterowania
Beschreibung: 1) Osłona na sprzęt medyczny pokrowiec na panel sterowania zakończony gumką o wymiarach 85-90cmx150cm - 800 szt.; 2) Osłona na sprzęt medyczny pokrowiec na panel sterowania zakończony gumką o wymiarach 85cmx90cm - 1 200 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Niesterylna osłona na tarczyce
Beschreibung: Niesterylna osłona na tarczyce - 2500 szt.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Bluzy zabiegowe, ocieplacze
Beschreibung: Bluzy zabiegowe, ocieplacze - 3000 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Niesterylny komplet pościeli z włókniny
Beschreibung: Niesterylny komplet pościeli z włókniny trzywarstwowej, barierowej - 12000 kpl.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – Zestaw do chirurgii
Beschreibung: Zestaw do chirurgii - 1 600 szt.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – Zestaw uniwersalny ortopedyczny
Beschreibung: Zestaw uniwersalny ortopedyczny - 400 szt.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – Zestaw do laparoskopii
Beschreibung: Zestaw do laparoskopii - 2000 szt.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – Zestaw serwet pediatrycznych
Beschreibung: Zestaw serwet pediatrycznych - 300 szt.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – Sterylne fartuchy chirurgiczne na bloki operacyjne
Beschreibung: Sterylne fartuchy chirurgiczne na bloki operacyjne - 5 500 szt.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – Zestaw serwet do operacji dłoni/ stopy
Beschreibung: Zestaw serwet do operacji dłoni/ stopy - 600 kpl.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – Zestaw pionowy izolacyjny, barierowy
Beschreibung: Zestaw pionowy izolacyjny, barierowy - 100 kpl.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Zestaw serwet sterylnych do operacji stawu biodrowego
Beschreibung: Zestaw serwet sterylnych do operacji stawu biodrowego - 170 kpl.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – Zestaw do artroskopii stawu kolanowego
Beschreibung: Zestaw do artroskopii stawu kolanowego - 160 kpl.
Interne Kennung: Część 20