See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez ZDP w Brzesku w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 6 części, z możliwością wznowienia zamówienia na sezony 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na 6 części, z możliwością wznowienia zamówienia na sezony 2026/2027; 2027/2028; 2028/2029”. 2. Zamówienie zostało podzielone na 6 części i obejmuje realizację usługi zimowego utrzymania na drogach powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku podzielonych na rejony wg poniższej tabeli: Nr części Rejon działania (gmina) Długość odcinków dróg [m] I Szczurowa 56 397 II Borzęcin, Brzesko 64 631 III Brzesko 27 613 IV Dębno 39 565 V Gnojnik, Czchów 31 843 VI Czchów, Iwkowa 42 656 Razem: 262 705 Lokalizację rejonów działania na terenie powiatu brzeskiego oznaczono w załączniku nr 10 do SWZ – mapa ZUD 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Zwalczanie śliskości zimowej poprzez stosowanie środków chemicznych i materiałów uszorstniających. 2) Odśnieżanie dróg. 3) Odśnieżanie z usuwaniem śliskości. 4) Odśnieżanie poboczy. 5) Udrożnienie drogi przypadku powstałych zasp. 6) Pozimowe oczyszczenie ulic, mostów po zakończonym sezonie zimowym. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami.
Interne Kennung: ZDP.ZP.271.1.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon nr 1 – Szczurowa
Beschreibung: Łączna długość odcinków – 56,397 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 300 Odśnieżanie - 150
Los: LOT-0002
Titel: Rejon nr 2 - Borzęcin i Brzesko
Beschreibung: Łączna długość odcinków – 64,631 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 360 Odśnieżanie - 180
Los: LOT-0003
Titel: Rejon nr 3 – Brzesko
Beschreibung: Łączna długość odcinków –27,613 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 240 Odśnieżanie – 120
Los: LOT-0004
Titel: Rejon nr 4 – Dębno
Beschreibung: Łączna długość odcinków – 39,565 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 300 Odśnieżanie – 150
Los: LOT-0005
Titel: Rejon nr 5 - Gnojnik, Czchów
Beschreibung: Łączna długość odcinków – 31,843 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 270 Odśnieżanie – 135
Los: LOT-0006
Titel: Rejon nr 6 – Czchów, Iwkowa
Beschreibung: Łączna długość odcinków – 42,656 km Zakładana średnia ilość godzin pracy sezonie [h]: Usuwanie śliskości - 330 Odśnieżanie – 165