See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu specjalnego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest: Zakup pojazdu specjalnego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 351500-2026
Interne Kennung: 5/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na Zakup pojazdu specjalnego do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak