See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na provádění lesnických činností pro období 2023-2027 II
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou služby v oblasti lesnických činností: V kategorii Pěstební činnosti Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností. V kategorii Těžební činnosti Těžební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s těžbou, manipulací a soustřeďováním vyrobeného dříví.
Vorherige Bekanntmachung: 53022-2024
Interne Kennung: UM/4328/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Těžební činnosti č. 126125
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126125
Interne Kennung: 8061
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0002
Titel: Pěstební činnosti č. 126361
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 126361
Interne Kennung: 8085
Los: LOT-0033
Titel: Pěstební činnosti č. 425131
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 425131
Interne Kennung: 7967
Los: LOT-0032
Titel: Pěstební činnosti č. 425361
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 425361
Interne Kennung: 7968
Los: LOT-0031
Titel: Těžební činnosti č. 525602
Beschreibung: Těžební činnosti č. 525602
Interne Kennung: 7994
Los: LOT-0030
Titel: Těžební činnosti č. 126015
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126015
Interne Kennung: 8056
Los: LOT-0029
Titel: Těžební činnosti č. 126016
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126016
Interne Kennung: 8057
Los: LOT-0028
Titel: Těžební činnosti č. 126025
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126025
Interne Kennung: 8058
Los: LOT-0027
Titel: Těžební činnosti č. 126115
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126115
Interne Kennung: 8060
Los: LOT-0019
Titel: Pěstební činnosti č. 126162
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 126162
Interne Kennung: 8084
Los: LOT-0025
Titel: Těžební činnosti č. 126135
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126135
Interne Kennung: 8062
Los: LOT-0024
Titel: Těžební činnosti č. 126145
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126145
Interne Kennung: 8064
Los: LOT-0023
Titel: Těžební činnosti č. 126166
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126166
Interne Kennung: 8075
Los: LOT-0022
Titel: Těžební činnosti č. 126335
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126335
Interne Kennung: 8079
Haupteinstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
Los: LOT-0021
Titel: Těžební činnosti č. 126336
Beschreibung: Těžební činnosti č. 126336
Interne Kennung: 8080
Los: LOT-0020
Titel: Pěstební činnosti č. 126161
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 126161
Interne Kennung: 8083