See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla „Przebudowy, rozbudowy terminala oraz przebudowy i rozbudowy układu drogowego w oparciu o kompleksową analizę przepustowości Lotniska Chopina w Warszawie”
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest Opracowanie dokumentacji projektowej dla „Przebudowy, rozbudowy terminala oraz przebudowy i rozbudowy układu drogowego w oparciu o kompleksową analizę przepustowości Lotniska Chopina w Warszawie” Dokumentacja obejmuje: 1) Gate’y i poczekalnie w istniejącym terminalu - Aranżacja dodatkowej poczekalni w strefie NSCH na poz.300 wraz z budową klatki schodowej z poz.200 na 300; 2) Kontrole bezpieczeństwa - Wymiana wyposażenia oraz rozbudowa centralnych stref KB w strefach AB i CDE. Zadanie podzielone na etapy; 3) Budowę i aranżację pirsu południowego - Przedłużenie pirsu południowego, które zapewni nowe gate’y i poczekalnie przedodlotowe w strefie SCH, nową strefę VIP Line, powierzchnie komercyjne i powierzchnie wsparcia; 4) Dostosowanie układu gate’ów w istniejącej części terminala pasażerskiego - Dostosowanie gatów do obsługi w strefie NSCH /strefa elastyczna; 5) Dostosowanie obszarów BL Polonez oraz gatów 33-35 do zalecanej funkcji - Podłączenie Business Lounge Polonez do strefy NSCH, dostosowanie gate 33-35 do strefy przylotowej SCH oraz rozbudowa Business Lounge Preludium; 6) Poszerzenie pirsu południowego - Poszerzenie pirsu południowego o bryłę o wym. 141mx30m, budynek 2 kondygnacyjny; 7) Zadania przygotowawcze do rozbudowy budynku procesora - Budowa klatki schodowej z poz.100 na poz.300, likwidacja transferu NSCH-NSCH na poz.100; 8) Rozbudowę procesora (terminala) - Wybudowanie 3 kondygnacyjnego budynku. Docelowo rozbudowa sortowni bagażu, strefy check-in, strefy kontroli bezpieczeństwa i obszarów wsparcia. Budowa pionu komunikacyjnego z poz.100 na poz.300.; 9) Zadania przygotowawcze do obsługi pasażera przylatującego na poziomie 300 - Umożliwienie obsługi całego ruchu przylotowego z NSCH na poz.300 –m.in. usunięcie KD na poz.100; 10) Montaż wyposażenia sortowni i hali odbioru bagażu - Zakup i montaż dodatkowego wyposażenia sortowni bagażu; 11) Dostosowanie funkcji w rozbudowanej części procesora (terminala) - Budowa KB dla pracowników i załóg oraz zatowarowania na poz.200; 12) Kontrolę dokumentów na odlotach - Budowa 24 stanowisk KD na poz.200 13) Kontrolę dokumentów na przylotach - Aranżacja nowej strefy KD na poz.300, poszerzenie kładek pasażerskich; 14) Prace w landside – część południowa lotniska - Budowa układu drogowego do rozbudowanego pirsu południowego, rozbiórka dworca autobusowego, rozbiórki parkingów będących w kolizji z planowanymi inwestycjami Realizacja prac projektowych podzielona została na następujące etapy: 1) Etap 1: Opracowanie projektu koncepcyjnego 2) Etap 2: Wykonanie Projektu Budowlanego w zakresie wystarczającym dla wystąpienia o decyzję ZRIL, w szczególności projektu zagospodarowania terenu i projektu architektoniczno-budowlanego oraz pozyskanie wszelkich opinii, pozwoleń, ekspertyz i uzgodnień lub dokonanie stosownych zgłoszeń i innych dokumentów koniecznych dla uzyskania decyzji ZRIL, 3) Etap 3: złożenie wniosku o wydanie decyzji ZRIL i procedura uzyskania decyzji, 4) Etap 4: opracowanie całości projektu budowlanego, w tym projektu technicznego, 5) Etap 5: opracowanie wielobranżowego Projektu Wykonawczego wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, z kosztorysem kosztorysami inwestorskimi i przedmiarem przedmiarami robót , 6) Etap 6: sprawowanie Nadzoru Autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych, wykonywanych na podstawie opracowanej Dokumentacji Projektowej,
Vorherige Bekanntmachung: 505598-2025
Interne Kennung: 223/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0004
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp.