2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prywatna chmura obliczeniowa
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Prywatna chmura obliczeniowa. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Zakup i Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania, obowiązującej z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów obowiązywania Subskrypcji licencji Oprogramowania, 2.2. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego. **2.1a. Zakup i dostarczenie Oprogramowania oraz Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania, 2.2a. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych, oraz prawa własności nośnika, na którym utrwalono Projekt Techniczny, 2.3a. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych, w tym: 2.4a.1. wykonanie niezbędnych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego, 2.4a.2. wykonanie testów akceptacyjnych wykonanych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego oraz Usług instalacyjno-wdrożeniowych, 2.4a. Wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych do wykonanej Dokumentacji Powykonawczej, oraz prawa własności nośnika, na którym utrwalono Dokumentację Powykonawczą, w związku z budową Środowiska kontenerowego i rekonfiguracjami, 2.5a. Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w trybie warsztatów szkoleniowych, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, oraz prawa własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe, 2.6a. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego, 2.7a. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na Oprogramowanie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. ** Ustępy 2.1a. – 2.7a. dotyczą sytuacji zaproponowania przez Wykonawcę w Ofercie produktu równoważnego.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0223/DIC/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Prywatna chmura obliczeniowa. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Zakup i Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania, obowiązującej z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów obowiązywania Subskrypcji licencji Oprogramowania, 2.2. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego. **2.1a. Zakup i dostarczenie Oprogramowania oraz Aktywacja Subskrypcji licencji Oprogramowania, 2.2a. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych, oraz prawa własności nośnika, na którym utrwalono Projekt Techniczny, 2.3a. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych, w tym: 2.4a.1. wykonanie niezbędnych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego, 2.4a.2. wykonanie testów akceptacyjnych wykonanych migracji aplikacji do utworzonego Środowiska kontenerowego oraz Usług instalacyjno-wdrożeniowych, 2.4a. Wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych do wykonanej Dokumentacji Powykonawczej, oraz prawa własności nośnika, na którym utrwalono Dokumentację Powykonawczą, w związku z budową Środowiska kontenerowego i rekonfiguracjami, 2.5a. Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w trybie warsztatów szkoleniowych, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i praw zależnych do utworów w zakresie materiałów szkoleniowych, oraz prawa własności nośników, na których utrwalono materiały szkoleniowe, 2.6a. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych dla Środowiska kontenerowego, 2.7a. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji na Oprogramowanie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. ** Ustępy 2.1a. – 2.7a. dotyczą sytuacji zaproponowania przez Wykonawcę w Ofercie produktu równoważnego.
611929-2026 - Competition
Poland – Software maintenance and repair services – Prywatna chmura obliczeniowa
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Prywatna chmura obliczeniowa
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
Additional classification (cpv): 48200000 Networking, Internet and intranet software package
5. Lot
Lot: LOT-0001