611937-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – MOÚ Brno – Centrum onkologické prevence
Bekanntmachung der Auftragsänderungen - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMOÚ Brno – Centrum onkologické prevence
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících ve stavbě pavilonu centra prevence v areálu zadavatele dle specifikace a za podmínek uvedených v příloze 2 (Vzor smlouvy).
Interne Kennung2023/1898/MOU
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001