2. Verfahren
Verfahren
Titel: FACILITATOR ENERGIEDELEN EN ENERGIEGEMEENSCHAPPEN
Beschreibung: Deze opdracht betreft de prestaties van de facilitator 'Energiedelen en Energiegemeenschappen' (EDEG). De opdracht omvat twee percelen: • Perceel 1 'Basisopdracht van de facilitator Energiedelen en Energiegemeenschappen (EDEG)' • Perceel 2 'Collectieve begeleiding van mede-eigendommen'
Interne Kennung: 2025F0199
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025F0199 - 1
Beschreibung: Basisopdracht van de facilitator Energiedelen en Energiegemeenschappen (EDEG)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025F0199 - 2
Beschreibung: Collectieve begeleiding van mede-eigendommen
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025F0199
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2025F0199 - 1
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2025F0199 - 2
Identificador interno: 2