611958-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Planungsleistungen im Bauwesen – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Beschreibung: Predmet naročila je idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah. Podrobneje je predmet naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43003-17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 551757