2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja platformy sprzętowej PBSI
Beschreibung: Modernizacja platformy sprzętowej PBSI- dostawa urządzenia serwerowego w ilości 1 szt.
Interne Kennung: 1/OBR/2025/MCh
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Środki budżetowe przeznaczone na realizację przedmiotowego zakupu zostały pozyskana na przełomie czerwca/lipca 2025r. Postępowanie prowadzone jest w trybie dwuetapowego przetargu ograniczonego w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa, polegającego na złożeniu wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu a następnie po wykazaniu spełniania wymogów zamawiającego, zaproszenie tych wykonawców do złożenia oferty, istnieje realne zagrożenie, że zamawiający przy zachowaniu terminów ustawowych na złożenie wniosku, nie będzie w stanie zrealizować przedmiotu zamówienia w bieżącym roku rozliczeniowym tj. do dnia 31.12.2025r.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest na podstawie przepisów działu VI ustawy Pzp obejmującego zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu ograniczonego, na podstawie art. 410 ust. 1 w związku z art. 411 ust.1 ustawy Pzp, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, wykonawcy składają wnioski o dopuszczenie do udziału w przetargu, a oferty mogą składać wykonawcy zaproszeni do składania tych ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Modernizacja platformy sprzętowej PBSI - dostawa urządzenia serwerowego 1 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.