611970-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung174177-2026
Interne KennungZP-0050-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 65
BeschreibungCewnik pośredni
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 65
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 197
BeschreibungIgła do leków z otworem bocznym
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 197
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 78
BeschreibungDreny do pompy Olympus
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 78
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 93
BeschreibungRozszerzadła urologiczne i system irygacyjny
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 93
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 96
BeschreibungRurki intubacyjne do tarczycy, sonda stymulacyjna
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 96
LosLOT-0070
TitelZadanie nr 147
BeschreibungOsprzęt do systemu drenażu klatki piersiowej typu Thopaz+
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 147