611976-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – Echipamente medicale în cadrul proiectului: „Stroke-Care - Extinderea și modernizarea capacității de tratament pentru pacientul critic cu AVC acut în cadrul Spitalului Universitar de Urgență Elias”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente medicale în cadrul proiectului: „Stroke-Care - Extinderea și modernizarea capacității de tratament pentru pacientul critic cu AVC acut în cadrul Spitalului Universitar de Urgență Elias”
Beschreibung: Echipamente medicale în cadrul proiectului: „Stroke-Care - Extinderea și modernizarea capacității de tratament pentru pacientul critic cu AVC acut în cadrul Spitalului Universitar de Urgență Elias”, după cum urmează: Echipamente studii electrofiziologie: 1. Aparat EEG staționar 2. Aparat EEG mobil 3. Aparat EMG mobil 4. Aparat stimulare magnetică transcraniană Cantitatile și specificațiile tehnice ale produselor se regăsesc in caietul de sarcini, secțiunea III din Documentația standardizată privind achiziția de Echipamente medicale în cadrul proiectului „Stroke-Care - Extinderea și modernizarea capacității de tratament pentru pacientul critic cu AVC acut în cadrul Spitalului Universitar de Urgență Elias”. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: X
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Echipamente studii electrofiziologie: 1. Aparat EEG staționar 2. Aparat EEG mobil 3. Aparat EMG mobil 4. Aparat stimulare magnetică transcraniană
Interne Kennung: 1