2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kaarinan kaupungin työterveyspalvelujen hankinta
Beschreibung: Kaarinan kaupunki pyytää tarjouksia henkilöstölleen järjestettävistä työterveyspalveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Sopimus on voimassa 1.1.2027 alkaen määräaikaisena viisi (5) vuotta, minkä jälkeen se jatkuu automaattisesti toistaiseksi voimassa olevana sopimuksessa määritellyin irtisanomisajoin. Hankinnan kohteena ovat lakisääteiset ennaltaehkäisevät ja hyvän työterveyshuoltokäytännön mukaiset työterveyshuoltopalvelut sekä työterveyspainotteiset yleislääkäritasoiset sairaanhoitopalvelut. Tilaaja ei sitoudu tiettyihin henkilöstö- ja asiakasmääriin. Määrät on ilmoitettu sitoumuksetta, joten määrät voivat muuttua sopimuskauden aikana esimerkiksi toiminnan muutosten johdosta.
Interne Kennung: KNA/710/02.08.00.00/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hankintamenettelyn kulku vastaa hankintalain mukaista avointa menettelyä.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-056235-LOT-0001