611989-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Endoszkópos fogyóanyagok beszerzése 2.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Endoszkópos fogyóanyagok beszerzése 2.
Beschreibung: Endoszkópos fogyóanyagok beszerzése 22 ajánlati részben a következők szerint: 1. rész: Stentek 1/1 Egyenes epeúti stent - 400 db 1/2 Nyelőcső stent - 25 db 1/3 Distalis nyitású, standard nyelőcső stent - 45 db 2. rész: Epeúti és pancreas stentek 2/1 Fedetlen öntáguló epeúti fémstent 40 db 2/2 Fedett öntáguló epeúti fémstent - 40 db 2/3 Pancreas műanyag stent - 100 db 2/4 Pancreas stent - 50 db 2/5 Stent behelyező szett - 100 db 3. rész: Nasobiliaris drain 3/1 Nasobiliaris drain - 5 db 4. rész: Nasocysticus drain 4/1 Pancreas drain - 5 db 5. rész: Mucosectomiás szett 5/1 Mucosectomiás szett - 5 db 6. rész: Vezetődrót ERCP-hez 6/1 Vezetődrót ERCP-hez - 250 db 7. rész: Vezetődrót tágításhoz 7/1 Vezetődrót tágításhoz - 100 db 8. rész: Vezetődrót 8/1 Vezetődrót - 100 db 9. rész: Öntáguló fémstentek duodenum 9/1 Öntáguló fémstent duodenum - 15 db 10. rész: Öntáguló fémstentek colon 10/1 Öntáguló fémstent colon - 10 db 11. rész: Öntáguló fémstentek 11/1 Öntáguló fémstentek - 5 db 12. rész: Hemostaticus spray - Akut vérző fekélyeknél alkalmazzuk vérzéscsillapításra 12/1 Hemostaticus spray: 7 db 13. rész: Dekompressziós colon katéter - Vastagbélbetegségek kivizsgálásában használjuk. A vastagbelet (colon) levegővel töltjük fel. 13/1 Dekompressziós colon katéter - 30 db 14. rész Cystotome 14/1 Cystotome Cystoenterostomiás tűkés - 20 db 15. rész: Epeúti ballonos mini tágítókatéter 15/1 Mini tágítókatéter (epeúti tágítóballon) - 80 db 16. rész: Tágítás (nyelőcső-, epeúti-, gyomor-, colon) 16/1 Ballon katéter (tágító ballon) - 30 db 17. rész: Achalasia ballon 17/1 Kettőslúmenű ballonkatéter - 5 db 18. rész: Epeúti kőlehúzó ballon 18/1 Kőlehúzó ballon - 60 db 19. rész: Epeúti kőlehúzó ballon 19/1 Kőlehúzó ballon Alsó kifolyású - 10 db 19/2 Kőlehúzó ballon Felső kifolyású - 60 db 19/3 Kőlehúzó ballon Alsó kifolyású - 10 db 20. rész: Kolonoszkópos nadrág 20/1 Kolonoszkópos nadrág - 5 100 db 21. rész: Citológiás kefe Epeúti 21/1 Citológiás kefe Epeúti - 50 db 22. rész: Vezetődrótos Citológiás kefe sejtkenetek endoszkópos eltávolításához 22/1 Citológiás kefe Két lumenű - 50 db A Közbeszerzési eljárás valamennyi ajánlati rész tekintetében a Kbt. 105. § (1) bekezdésének a) pontja szerinti keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárásként került lefolytatásra, tehát a Vevő a Közbeszerzési eljárás második szakaszát közvetlen megrendelés útján kívánja megvalósítani a vele szerződő egy nyertes ajánlattevővel. Ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tesz meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni.
Interne Kennung: EKR000413372026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stentek
Beschreibung: 1. rész: Stentek 1/1 Egyenes epeúti stent - 400 db - Polyetilén anyagú - Stent átmérő: 10 Fr - Stent hossza: 5; 7; 9; 12 cm - Két szárnnyal ellátott - Rtg. Árnyékot adó - Egyszerhasználatos - Méretek szerinti mennyiség: 5cm-200 db; 7cm-100 db; 9cm-50 db; 12cm-50db - Egyszer használatos - Steril - Egyesével csomagolt 1/2 Nyelőcső stent - 25 db - Teljesen fedett - Migrálás mentes - A stent átmérő a proximális és disztális végein: min. 33-35 mm - A stent átmérője az aktív részen: min. 28-30 mm - Introducer átmérője: 8mm (24Fr) - Introducer hossz: 700 mm - Stent hossza: 10 és 12 cm - Méretek szerinti mennyiség: 10cm-15 db; 12cm-10 db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt 1/3 Distalis nyitású, standard nyelőcső stent - 45 db - Fedett öntáguló fémstent - Anyaga: rugalmas nitinol - Radiális erővel - 10 db radiopaque marker - 0,035” vezetődróttal kompatibilis - Introducer átmérője: 8mm (24Fr) - Introducer hossz: 700 mm - Introducer 2 db radiopaque markerrel - Stent átmérő: 20 mm - Disztális és proximális végek mérete: 26 mm - Stent hossza: 10; 12; 14 cm - Méretek szerinti mennyiség: 10cm5db; 12cm-10 db; 14cm-30db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/1
Los: LOT-0002
Titel: Epeúti és pancreas stentek
Beschreibung: 2. rész: Epeúti és pancreas stentek 2/1 Fedetlen öntáguló epeúti fémstent - 40 db - Fedetlen öntáguló epeúti fémstent - Anyaga: rugalmas nitinol - Radiális erővel - Introducer átmérője: (8 - 8.5 Fr) - Stent átmérője: 10 mm - Stent hossza: 6 cm - Munkahossz: 1800 mm-2300 mm - 0,035" vezetődróttal kompatibilis - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt 2/2 Fedett öntáguló epeúti fémstent - 40 db - Fedett öntáguló epeúti fémstent - Anyaga: rugalmas nitinol - Radiális erővel - Introducer átmérője (8 - 8.5 Fr) - Munkahossz: 1800 mm-2300 mm - Stent átmérője: 10 mm - Stent hossza: 6 cm - 0,035" vezetődróttal kompatibilis - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt 2/3 Pancreas műanyag stent - 100 db - Pancreas stent - Anyaga műanyag, lágy - A stent szett tartalmaz toló katétert - A stenten migrálást gátló szárny(ak) vannak - 0,035" vezetődrót kompatibilitás - Rtg árnyékot adó - Stent átmérője: 5 Fr - Stent hossza: 3 cm - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Külső és belső füllel, valamint oldalnyílással ellátva 2/4 Pancreas stent - 50 db - Pancreas stent - Stent átmérője: 5 Fr - Stent hossza: 3 cm - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Külső és belső füllel, valamint oldalnyílással ellátva 2/5 Stent behelyező szett - 100 db - Toló katéter: 10 Fr - Vezető katéter átmérője: 6 Fr - Vezető katéter hossz: min. 205 cm - 4 db Rtg. árnyékot adó gyűrű 5 cm-enként - 0,035" vezetődrót kompatibilitás - Minimum munkacsatorna igény: 3,7 mm - 10Fr Stent behelyező szett - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/2
Los: LOT-0003
Titel: Nasobiliaris drain
Beschreibung: 3. rész: Nasobiliaris drain 3/1 Nasobiliaris drain - 5 db - Rtg árnyékot adó - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Hossz: min.: 255 cm - Szonda vastagsága: 7 Fr - Csatlakozóval együtt - Endoszkópos eszközzel kompatibilis
Interne Kennung: EKR000413372026/3
Los: LOT-0004
Titel: Nasocysticus drain
Beschreibung: 4. rész: Nasocysticus drain 4/1 Pancreas drain - 5 db - Pigtail (Malacfarok) véggel - Rtg árnyékot adó - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Csatlakozóval együtt - Endoszkópos eszközzel kompatibilis - Hossz: min.: 250 cm - Átmérő: 7Fr - 10 Fr - Legalább 2 db, különböző átmérőjű termék megajánlása kötelező
Interne Kennung: EKR000413372026/4
Los: LOT-0005
Titel: Mucosectómiás szett
Beschreibung: 5. rész: Mucosectomiás szett 5/1 Mucosectomiás szett - 5 db - Szett tartalma: 1 db endoszkópos sapka 1 db injector 1 db spraykatéter 1 db hurok - Ferde és egyenes végű változatban - Különböző méretű endoszkópos sapka - Teljes sortiment - Terápiás endoszkóppal kompatibilis - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/5
Los: LOT-0006
Titel: Vezetődrót ERCP-hez
Beschreibung: 6. rész: Vezetődrót ERCP-hez 6/1 Vezetődrót ERCP-hez - 250 db - Anyaga nitinol - 0,025” (50db) és 0,035” (200db) vezetődróttal - Teljes hosszában csíkozott - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Rtg árnyékot adó - Hossz: min. 450 cm
Interne Kennung: EKR000413372026/6
Los: LOT-0007
Titel: Vezetődrót tágításhoz
Beschreibung: 7. rész: Vezetődrót tágításhoz 7/1 Vezetődrót tágításhoz - 100 db - 0.035” nitinol - Teljes hosszában csíkozott - Super stiff - Hydrofil vég nélküli kivitel - Hossz: min. 400 cm - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Rtg árnyékot adó
Interne Kennung: EKR000413372026/7
Los: LOT-0008
Titel: Vezetődrót
Beschreibung: 8. rész: Vezetődrót 8/1 Vezetődrót - 100 db - Anyaga nithinol (nikkel-titánium) - Lágy - Flexibilis - Elvékonyodó végződés: 50 mm - 2-színű: eltérő színű csíkozással - Hidrofil és teflon bevonatú - Rugalmas rész 5 cm - Radiopaque csúcs/tip (rtg árnyékot adó) - Hossz: 450 cm - Átmérő: 0,035" - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/8
Los: LOT-0009
Titel: Öntáguló fémstentek duodenum
Beschreibung: 9. rész: Öntáguló fémstentek duodenum - 15 db 9/1 Öntáguló fémstent duodenum - TTS (Through the scope) - Eszközön átvezethető - Részlegesen fedett vagy fedetlen - Átmérője: 20-22 mm - Hossz: 6-12 cm-ig - Legalább 3 db, különböző hosszúságú termék megajánlása kötelező - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/9
Los: LOT-0010
Titel: Öntáguló fémstentek colon
Beschreibung: 10. rész: Öntáguló fémstentek colon 10/1 Öntáguló fémstent colon - 10 db - TTS (Through the scope) - Eszközön átvezethető - Fedetlen - Átmérő: 25 mm - Hossz: 6 - 12 cm-ig Legalább 2 db, különböző hosszúságú termék megajánlása kötelező - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/10
Los: LOT-0011
Titel: Öntáguló fémstentek
Beschreibung: 11. rész: Öntáguló fémstentek 11/1 Öntáguló fémstentek - 5 db - Pseudocysta WOPN necrosis kezelésére alkalmas öntáguló fémstent - TTS (Through the scope) - Eszközön átvezethető - Pancreas Pseudo-Cysta szájaztatáshoz kifejlesztett speciális formájú és méretű öntáguló fémstent - Teljesen fedett. - Stent formája és kialakítása gátolja meg a stent migrálását (sem a cyszta, sem a gyomor felé) - Stent átmérője: 10 - 16 mm - Migrálást gátló végződések - átmérője: min. 24 - 26 mm - Stent hossza: 20 - 40 mm - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/11
Los: LOT-0012
Titel: Hemostaticus spray
Beschreibung: 12. rész: Hemostaticus spray Akut vérző fekélyeknél alkalmazzuk vérzéscsillapításra 12/1 Hemostaticus spray - 7 db - Egyszerhasználatos - Steril -Egyesével csomagolt - 7 Fr és 10 Fr átmérőben - Hossz: min. 220 cm - Vérzéscsillapító hatású szintetikus spray - Por alapú, szintetikus, non-kontakt eszköz - Terápiás endoszkóppal kompatibilis
Interne Kennung: EKR000413372026/12
Los: LOT-0013
Titel: Dekompressziós colon katéter
Beschreibung: 13. rész: Dekompressziós colon katéter Vastagbélbetegségek kivizsgálásában használjuk. A vastagbelet (colon) levegővel töltjük fel. 13/1 Dekompressziós colon katéter - 30 db - Dekompressziós colon katéter - Hossz: min.: 175 cm - Átmérő: 18 Fr - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/13
Los: LOT-0014
Titel: Cystotome
Beschreibung: 14. rész: Cystotome 14/1 Cystotome Cystoenterostomiás tűkés - 20 db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - 0.035" vezetődróttal kompatibilis - Cystotome 10 Fr - Teljes munkahossz: min. 180 cm max. 190 cm - Külső katéter hossz: min. 165 cm
Interne Kennung: EKR000413372026/14
Los: LOT-0015
Titel: Epeúti ballonos mini tágítókatéter
Beschreibung: 15. rész: Epeúti ballonos mini tágítókatéter 15/1 Mini tágítókatéter (epeúti tágítóballon) - 80 db - A katétertest két lumennel rendelkezik - Egyik lumenen keresztül lehessen végigvezetni a vezetődrótot - A másik lumen a ballon felfújási lumene - 0,035" átmérőjű vezetődróttal kompatibilis - Sugárfogó jelölők legyenek a katéter ballonszakasza alatt - Katéter hossza: min. 180 cm - Katéter átmérője: maximum 10 Fr - Ballon hossza: min. 4 cm - max. 6 cm - Felfújt ballon átmérője: min. 6 mm - max. 8 mm - Ballon: 6 mm x 4 cm, (40 db) - Ballon: 8 mm x 4 cm (40 db) - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Minden egyes ballon névleges átmérőjére és hosszúságára fújódjon fel egy megadott nyomáson, ami jellemzően 6-11 atm között van.
Interne Kennung: EKR000413372026/15
Los: LOT-0016
Titel: Tágítás
Beschreibung: 16. rész: Tágítás (nyelőcső-, epeúti-, gyomor-, colon) 16/1 Ballon katéter (tágító ballon) - 30 db - TTS (Through the scope) - Hossz.: min 180 cm - Ballon hossza: 30 mm - Ballon átmérő: 6/7/8 mm - mennyiség: 5 db - Hossz.: min. 230 cm - Ballon hossza: 55 mm - Ballon átmérő: 8/9/10 mm - mennyiség: 5 db - Hossz.: min. 230 cm - Ballon hossza: 55 mm - Ballon átmérő: 10/11/12 - mennyiség: 5 db - Hossz.: min. 230 cm - Ballon hossza: 55 mm - Ballon átmérő: 12/13.5/15 mm - mennyiség: 5 db - Hossz.: min. 230 cm - Ballon hossza: 55 mm - Ballon átmérő: 15/16.5/18 mm - mennyiség: 5 db - Hossz.: min. 230 cm - Ballon hossza: 55 mm - Ballon átmérő: 18/19/20 mm - mennyiség: 5 db - Eszközön átvezethető - Nyomásra táguló ballonkatéter - 0,035" vezetődróttal kompatibilis - Munkacsatorna igény: min. 3,2 mm - Legalább 6 db különböző átmérőjű termék megajánlása kötelező - Progresszív tágító ballon - Tápcsatorna intervencióhoz - 3 méretű tágításra alkalmas - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/16
Los: LOT-0017
Titel: Achalasia ballon
Beschreibung: 17. rész: Achalasia ballon 17/1 Kettőslúmenű ballonkatéter - 5 db - Hossz.: min. 75 cm - Ballon hossza: min. 80 mm - Ballon átmérő: 30-40 mm-es mérettartományban legalább 2 különböző méretben - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/17
Los: LOT-0018
Titel: Epeúti kőlehúzó ballon 1
Beschreibung: 18. rész: Epeúti kőlehúzó ballon 18/1 Kőlehúzó ballon - 60 db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - Három lumenű (külön a ballon felfújására, a vezetődrótnak és a fecskendezésnek) - Epekő eltávolítására használható ballon - Teljes hosszában vezető drótozható - Vezetődrót kompatibilitás 0.035 inch. - 3 felfújható méret: 9-12 mm (20 db) - 3 felfújható méret: 12-15 mm (20 db) - 3 felfújható méret: 15-18 mm (20 db) - Felső (disztális) kifolyású - Elkeskenyedő-atraumatikus katéterrel - A ballon mindkét vége RTG markerrel ellátott - Hossz: min. 1900 mm - Disztális katéter átmérő: 7 Fr - A csomagolás tartalmaz 1 db ballomérethez igazodó (5 vagy 10ml-es), két pontban rögzíthető luer-lockra csavarható fecskendőt - Min. munkacsatorna igény: min. 3,7-max. 4,2 mm
Interne Kennung: EKR000413372026/18
Los: LOT-0019
Titel: Epeúti kőlehúzó ballon 2
Beschreibung: 19. rész: Epeúti kőlehúzó ballon 19/1 Kőlehúzó ballon Alsó kifolyású - 10 db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - 3 lumenű - Átmérő: 4,5 és 7,5 Fr közötti méretben - Hossz: min. 1900 mm - Radiopaque katéter - 3 felfújható méret: 8-15 mm (5 db) - 3 felfújható méret: 12-18 mm (5 db) - Injektáló port ballon alatt - 0.035" vezetődrót kompatibilitás - Min. munkacsatorna igény: min. 3,2-max. 4,2 mm 19/2 Kőlehúzó ballon Felső kifolyású - 60 db - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - 3 lumenű - Átmérő: 4,5 és 7,5 Fr közötti méretben - Hossz: min. 1900 mm - Radiopaque katéter - 3 felfújható méret: 8 vagy 8,5-15 mm (30db) - 3 felfújható méret: 15-20 mm (30db) - Injektáló port ballon felett - 0.035" vezetődrót kompatibilitás - Min. munkacsatorna igény: min. 3,2-max. 4,2 mm 19/3 Kőlehúzó ballon Alsó kifolyású - 10 db Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt - 3 lumenű - Átmérő: 4,5 és 7,5 Fr közötti méretben - Hossz: min. 1900 mm - Radiopaque katéter - 3 felfújható méret: 8 vagy 8,5-15 mm (5 db) - 3 felfújható méret: 15-20 mm (5 db) - Injektáló port ballon alatt - 0.035" vezetődrót kompatibilitás - Min. munkacsatorna igény: min. 3,2-max. 4,2 mm
Interne Kennung: EKR000413372026/19
Los: LOT-0020
Titel: Kolonoszkópos nadrág
Beschreibung: 20. rész: Kolonoszkópos nadrág - Kolonoszkópos vizsgálathoz használatos 20/1 Kolonoszkópos nadrág - 5100 db - Kolonoszkópos vizsgálathoz használatos - Sötétkék - Elasztikus derékrész - Hátsó nyílással - Méret: XL (130x65 cm) - Nem steril - Egyszer használatos
Interne Kennung: EKR000413372026/20
Los: LOT-0021
Titel: Citológiás kefe
Beschreibung: 21. rész: Citológiás kefe Epeúti 21/1 Citológiás kefe Epeúti - 50 db - 8 Fr 200 cm katéter - Kefe átmérő: 3 mm - Kefe hossza: minimum 10 mm - Rtg. Árnyékot adó - Endoszkóposan látható 5 cm-enkénti rtg. árnyékot adó jelölések - 0.035" vezetődrót kompatibilitás - Min. munkacsatorna igény: min. 3,2 mm - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/21
Los: LOT-0022
Titel: Vezetődrótos Citológiás kefe
Beschreibung: 22. rész: Vezetődrótos Citológiás kefe sejtkenetek endoszkópos eltávolításához 22/1 Citológiás kefe Két lumenű - 50 db - Citológiás kefe sejtkenetek endoszkópos eltávolításához - A kefe végén található fém végződés a mintát védi a szennyeződésektől - Két lumenű - Vezetődróttal használható - 0,035” vezetődróttal kompatibilis - Egyszerhasználatos - Steril - Egyesével csomagolt
Interne Kennung: EKR000413372026/22