See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. - leki ogólne oraz przeciwdrobnoustrojowe 2026v47
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. - LEKI OGÓLNE ORAZ PRZECIWDROBNOUSTROJOWE 2026V47 w 47 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 241705-2026
Interne Kennung: D25C/251/N/20-59rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33662100 Ophthalmika, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33615100 Insulin, 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Leki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 4
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 16
Haupteinstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 17
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 21
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 24
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 27
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 28
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 29
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 – Leki cytotoksyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków cytotoksycznych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 – Żel znieczulający
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy żelów znieczulających do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 37
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 – Spray do usuwania plastrów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprayów do usuwania plastrów do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 39
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 – Produkty odżywcze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów odżywczych do lokalizacji: - 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10; - 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1; - 81-348 Gdynia, ul. Wójta Jana Radtkego 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE 41
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 44
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47 – Leki
Interne Kennung: ZADANIE 47