See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA WYKONANIA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH, KONSERWACJI ORAZ NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych oraz napraw eksploatowanego sprzętu medycznego eksploatowanego w niżej wymienionych kompleksach 31 WOG: - m. Łódź – WCKMed na ul. 1-go Maja 90 oraz ul. 6-go Sierpnia 92; - m. Łódź – Grupa Zabezpieczenia, WOB-WSM na ul. Źródłowej 52 - m. Łódź – Grupa Zabezpieczenia, MUŚ na ul. 6-go Sierpnia 92 - m. Zgierz – 31 WOG magazyn, Grupa Zabezpieczenia, Ambulatorium, JW. 4410, 9 ŁBOT ul. Konstantynowska 85 - m. Tomaszów Mazowiecki – JW. 4391, JW. 4390, JW. 4713, 25 GZM, Grupa Zabezpieczenia, WCR - m. Nowy Glinnik – JW 4392, JW. 3718, Grupa Zabezpieczenia ; - m. Leźnica Wielka – JW 4393, JW 4395, JW. 4389 OSAS, Grupa Zabezpieczenia - m. Regny woj. Łódzkie – Skład Regny - m. Kutno woj. Łódzkie – Skład Kutno, Grupa Zabezpieczenia, 9 ŁBOT - m. Gałkówek woj. Łódzkie – Skład Gałkówek. Wykaz sprzętu wraz z lokalizacjami znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (Formularz cenowy). W okresie obowiązywania umowy wykaz sprzętu medycznego może ulec zmianie w przypadku wycofania sprzętu z użytku.
Vorherige Bekanntmachung: 338569-2026
Interne Kennung: 56/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-ZADANIE NR 1 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA DEFIBRYLATORÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych oraz napraw eksploatowanego sprzętu medycznego eksploatowanego w kompleksach 31 WOG wymienionych w SWZ w rozdziale III.
Interne Kennung: 1-ZADANIE NR 1 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA DEFIBRYLATORÓW
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy maksymalnie do 100 % wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: 2-ZADANIE NR 2 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA TERMOMETRÓW, SYSTEMU POMIARU TEMPERATURY
Interne Kennung: 2-ZADANIE NR 2 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA TERMOMETRÓW, SYSTEMU POMIARU TEMPERATURY
Los: LOT-0003
Titel: 3-ZADANIE NR 3 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MATERACY, NOSZY, DESEK ORTOPEDYCZNYCH, KRZESEŁEK TRANSPORTOWYCH, ŁÓŻEK, POBIERAKA, TRANSPORTERA, ZESTAWU BIO-BAG, KOZETEK LEKARSKICH, LEŻANEK, SIODEŁEK RATOWNICZYCH
Interne Kennung: 3-ZADANIE NR 3 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MATERACY, NOSZY, DESEK ORTOPEDYCZNYCH, KRZESEŁEK TRANSPORTOWYCH, ŁÓŻEK, POBIERAKA, TRANSPORTERA, ZESTAWU BIO-BAG, KOZETEK LEKARSKICH, LEŻANEK, SIODEŁEK RATOWNICZYCH
Los: LOT-0004
Titel: 4-ZADANIE NR 4 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ULTRASONOGRAFÓW
Interne Kennung: 4-ZADANIE NR 4 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ULTRASONOGRAFÓW
Los: LOT-0005
Titel: 5-ZADANIE NR 5 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SPALAREK, AUTOKLAWÓW, DESTYLAREK, NAGRZEWNIC WODY, MICRO DYFUZORÓW, URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI
Interne Kennung: 5-ZADANIE NR 5 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SPALAREK, AUTOKLAWÓW, DESTYLAREK, NAGRZEWNIC WODY, MICRO DYFUZORÓW, URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI
Los: LOT-0006
Titel: 6-ZADANIE NR 6 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ELEKTROKARDIOGRAFÓW
Interne Kennung: 6-ZADANIE NR 6 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ELEKTROKARDIOGRAFÓW
Los: LOT-0007
Titel: 7-ZADANIE NR 7 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA FANTOMÓW, MANEKINÓW, SYMULATORÓW, GŁOWY AMBU
Interne Kennung: 7-ZADANIE NR 7 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA FANTOMÓW, MANEKINÓW, SYMULATORÓW, GŁOWY AMBU
Los: LOT-0008
Titel: 8-ZADANIE NR 8 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYMULATORÓW
Interne Kennung: 8-ZADANIE NR 8 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYMULATORÓW
Los: LOT-0009
Titel: 9-ZADANIE NR 9 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KAPNOGRAFÓW, KAPNOMETRÓW
Interne Kennung: 9-ZADANIE NR 9 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KAPNOGRAFÓW, KAPNOMETRÓW
Los: LOT-0010
Titel: 10-ZADANIE NR 10 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA INHALATORÓW, ZESTAWÓW TLENOWYCH
Interne Kennung: 10-ZADANIE NR 10 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA INHALATORÓW, ZESTAWÓW TLENOWYCH
Los: LOT-0011
Titel: 11-ZADANIE NR 11 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KARDIOMONITORÓW
Interne Kennung: 11-ZADANIE NR 11 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KARDIOMONITORÓW
Los: LOT-0012
Titel: 12-ZADANIE NR 12 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYGNALIZATORÓW POŁOŻENIA LĄDOWISKA, NAJAŚNICY MASZTU OŚWIETLENIOWEGO
Interne Kennung: 12-ZADANIE NR 12 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYGNALIZATORÓW POŁOŻENIA LĄDOWISKA, NAJAŚNICY MASZTU OŚWIETLENIOWEGO
Los: LOT-0013
Titel: 13-ZADANIE NR 13 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA LAMP
Interne Kennung: 13-ZADANIE NR 13 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA LAMP
Los: LOT-0014
Titel: 14-ZADANIE NR 14 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA OGRZEWACZY MEDYCZNYCH
Interne Kennung: 14-ZADANIE NR 14 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA OGRZEWACZY MEDYCZNYCH
Los: LOT-0015
Titel: 15-ZADANIE NR 15 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA OTOSKOPÓW, LARYNGOSKOPÓW, LASERA TERAPEUTYCZNEGO, WIDEOLARYNGOSKOPÓW, DERMATOSKOPÓW
Interne Kennung: 15-ZADANIE NR 15 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA OTOSKOPÓW, LARYNGOSKOPÓW, LASERA TERAPEUTYCZNEGO, WIDEOLARYNGOSKOPÓW, DERMATOSKOPÓW
Los: LOT-0016
Titel: 16-ZADANIE NR 16 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA POMP INFUZYJNYCH I STACJI DOKUJĄCYCH
Interne Kennung: 16-ZADANIE NR 16 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA POMP INFUZYJNYCH I STACJI DOKUJĄCYCH
Los: LOT-0017
Titel: 17-ZADANIE NR 17 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SSAKÓW
Interne Kennung: 17-ZADANIE NR 17 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SSAKÓW
Los: LOT-0018
Titel: 18-ZADANIE NR 18 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA PULSOKSYMETRÓW
Interne Kennung: 18-ZADANIE NR 18 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA PULSOKSYMETRÓW
Los: LOT-0019
Titel: 19-ZADANIE NR 19 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA RESPIRATORÓW, RESUSCYTATORÓW, APARATÓW DO UCISKU KLATKI PIERSIOWEJ
Interne Kennung: 19-ZADANIE NR 19 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA RESPIRATORÓW, RESUSCYTATORÓW, APARATÓW DO UCISKU KLATKI PIERSIOWEJ
Los: LOT-0020
Titel: 20-ZADANIE NR 20 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA URZĄDZEŃ FILTROWENTYLACYJNYCH, INSTALACJI TLENOWEJ, INSTALACJI FILTROWENTYLACYJNYCH
Interne Kennung: 20-ZADANIE NR 20 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA URZĄDZEŃ FILTROWENTYLACYJNYCH, INSTALACJI TLENOWEJ, INSTALACJI FILTROWENTYLACYJNYCH
Los: LOT-0021
Titel: 21-ZADANIE NR 21 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA NAGRZEWNIC OLEJOWYCH, PIECY NADMUCHOWYCH, JEDNOSTEK KLIMATYZACYJNYCH, AGREGATÓW, KOMPRESORÓW DO NAMIOTÓW
Interne Kennung: 21-ZADANIE NR 21 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA NAGRZEWNIC OLEJOWYCH, PIECY NADMUCHOWYCH, JEDNOSTEK KLIMATYZACYJNYCH, AGREGATÓW, KOMPRESORÓW DO NAMIOTÓW
Los: LOT-0022
Titel: 22-ZADANIE NR 22 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KONCENTRATORÓW TLENU
Interne Kennung: 22-ZADANIE NR 22 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA KONCENTRATORÓW TLENU
Los: LOT-0023
Titel: 23-ZADANIE NR 23 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SPRZĘTU PRACOWNI PSYCHOLOGICZNEJ, INTERDYNAMIK
Interne Kennung: 23-ZADANIE NR 23 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SPRZĘTU PRACOWNI PSYCHOLOGICZNEJ, INTERDYNAMIK
Los: LOT-0024
Titel: 24-ZADANIE NR 24 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA LODÓWEK, LODÓWEK TURYSTYCZNYCH, WITRYN CHŁODNICZYCH, POJEMNIKÓW IZOTERMICZNYCH, CHŁODZIAREK FARMACEUTYCZNYCH
Interne Kennung: 24-ZADANIE NR 24 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA LODÓWEK, LODÓWEK TURYSTYCZNYCH, WITRYN CHŁODNICZYCH, POJEMNIKÓW IZOTERMICZNYCH, CHŁODZIAREK FARMACEUTYCZNYCH
Los: LOT-0025
Titel: 25-ZADANIE NR 25 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA CIŚNIENIOMIERZY, MANKIETÓW INFUZYJNYCH
Interne Kennung: 25-ZADANIE NR 25 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA CIŚNIENIOMIERZY, MANKIETÓW INFUZYJNYCH
Los: LOT-0026
Titel: 26-ZADANIE NR 26 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNYCH
Interne Kennung: 26-ZADANIE NR 26 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA ANALIZATORÓW BIOCHEMICZNYCH
Los: LOT-0027
Titel: 27-ZADANIE NR 27 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA REDUKTORÓW TLENOWYCH, MANOMETRÓW, PRZEPŁYWOMIERZY
Interne Kennung: 27-ZADANIE NR 27 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA REDUKTORÓW TLENOWYCH, MANOMETRÓW, PRZEPŁYWOMIERZY
Los: LOT-0028
Titel: 28-ZADANIE NR 28 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA WAG MEDYCZNYCH
Interne Kennung: 28-ZADANIE NR 28 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA WAG MEDYCZNYCH
Los: LOT-0029
Titel: 29-ZADANIE NR 29 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA DOZOWNIKÓW
Interne Kennung: 29-ZADANIE NR 29 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA DOZOWNIKÓW
Los: LOT-0030
Titel: 30-ZADANIE NR 30 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MOBILNYCH UMYWALEK
Interne Kennung: 30-ZADANIE NR 30 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MOBILNYCH UMYWALEK
Los: LOT-0031
Titel: 31-ZADANIE NR 31 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYSTEMÓW OGRZEWANIA PACJENTA
Interne Kennung: 31-ZADANIE NR 31 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA SYSTEMÓW OGRZEWANIA PACJENTA
Los: LOT-0032
Titel: 32-ZADANIE NR 32 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MYJEK ULTRADŹWIĘKOWYCH
Interne Kennung: 32-ZADANIE NR 32 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MYJEK ULTRADŹWIĘKOWYCH
Los: LOT-0033
Titel: 33-ZADANIE NR 33 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MOBILNYCH PLACÓWEK CSU
Interne Kennung: 33-ZADANIE NR 33 - PRZEGLĄD, KONSERWACJA I NAPRAWA MOBILNYCH PLACÓWEK CSU