2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa energii elektrycznej do obiektów SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający, określając standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, wskazuje, że wymaga spełnienia standardów jakościowych wynikających z obowiązujących przepisów prawnych, w szczególności na warunkach określonych przez ustawę z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne, rozporządzenia wykonawcze do tej ustawy, w szczególności rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U z 2023 r. poz. 819 ze zm.) oraz rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U z 2022 r. poz. 2505 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 401441-2026
Interne Kennung: 26/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.