2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dynamický nákupní systém – Dodávky léčivých přípravků a doplňků stravy“
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky léčivých přípravků a doplňků stravy pro zaměstnance PS, a.s.
Interne Kennung: VZ00816
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33651600 Impfstoffe, 33616000 Vitamine, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, očkovací látky
Interne Kennung: Kategorie č. 1: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky, očkovací látky
Los: LOT-0002
Titel: Doplňky stravy, vitamíny, probiotika
Beschreibung: „Dynamický nákupní systém – Dodávky léčivých přípravků a doplňků stravy“
Interne Kennung: Kategorie č. 2: Doplňky stravy, vitamíny, probiotika