2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur communicatie professionals
Beschreibung: We willen maximaal 3 partijen contracteren bij wie we communicatiewerkzaamheden kunnen uitvragen, waarbij tijdelijke ondersteuning wordt verleend aan reguliere communicatieactiviteiten van provinciale collega's of waarbij specifiek communicatiewerk wordt uitgevoerd bij behoefte aan benodigde expertise binnen de provincie. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van € 5.000.000,00.
Interne Kennung: C2376370
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: C2376370
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging