See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie analogowych materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (pzgik) do postaci cyfrowej oraz opisanie ich metadanymi w ramach realizacji projektu pn.: „Integracja państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (Integracja Pzgik)”. 2. Zamówienie zostało podzielone na 20 części. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W niniejszym postępowaniu Zamawiający: 1) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 2) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp; 3) nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 4) Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp (zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług) zakres powyższych zamówień nie będzie przekraczał zakresu zamówienia podstawowego dla poszczególnych części. 5) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 6) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału Wykonawców w postępowaniu; 7) nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp; 8) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej; 9) będzie prowadził rozliczenia z Wykonawcami wyłącznie w walucie polskiej (PLN); 10) przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp; 11) nie przewiduje zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp; 12) nie przewiduje możliwości udzielania zaliczek; 13) nie ustanawia obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o którym mowa odpowiednio w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp; 14) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na 2 dowolnie wybranych części postępowania. W przypadku złożenia oferty na więcej niż 2 części, zostanie ona odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp; 15) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 16) prowadzi procedurę postępowania w języku polskim. 17) środki na realizację zamówienia na lata 2025-2027 wynikają z porozumienia o dofinansowanie FERC.02.01-IP.01-0007/23 z dnia 26.04.2024 r.; 18) zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 2. Ilekroć w SWZ jest mowa o: - dokumencie elektronicznym – należy przez to rozumieć każdą treść przechowywaną w postaci elektronicznej; - elektronicznej kopii – należy przez to rozumieć dokument elektroniczny opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału; - kwalifikowanym podpisie elektronicznym – należy przez to rozumieć podpis elektroniczny wystawiony przez dostawcę kwalifikowanej usługi zaufania, będącym podmiotem świadczącym usługi certyfikacyjne, spełniającym wymogi bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1797, z 2023 r. poz. 1234). Zgodnie z art. 3 pkt 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym oraz uchylające dyrektywę 1999/93/WE (Dz. Urz. UE L Nr 257, str. 73), podpis kwalifikowany to zaawansowany podpis elektroniczny, który jest składany za pomocą kwalifikowanego urządzenia do składania podpisu elektronicznego i który opiera się na kwalifikowanym certyfikacie podpisu elektronicznego. 3. Zadanie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach porozumienia nr FERC.02.01-IP.01-0007/23.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72252000 Datenarchivierung, 72300000 Datendienste, 72310000 Datenverarbeitung, 72312100 Datenaufbereitung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 79999100 Scanning, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat legnicki, wołowski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie analogowych materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (pzgik) do postaci cyfrowej oraz opisanie ich metadanymi w ramach realizacji projektu pn.: „Integracja państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (Integracja Pzgik)”. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 1
Menge: 30 Meter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp (zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług) zakres powyższych zamówień nie będzie przekraczał zakresu zamówienia podstawowego dla danej części.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat m. Ruda Śląska
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 2
Menge: 49,6 Meter
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat brodnicki, bydgoski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 3
Menge: 25,7 Meter
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat żagański
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 4
Menge: 53 Meter
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat żarski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 5
Menge: 232 Meter
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat łęczycki, poddębicki, zduńskowolski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 6
Menge: 85,3 Meter
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat tomaszowski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 7
Menge: 100 Meter
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat nowotarski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 8
Menge: 160 Meter
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat sokołowski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 9
Menge: 52 Meter
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat ciechanowski, ostrowski, m. Płock
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 10
Menge: 4,6 Meter
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat człuchowski. tczewski, sztumski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 11
Menge: 53,5 Meter
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat m. Gdynia
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 12
Menge: 44 Meter
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat m. Rybnik, kłobucki
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 13
Menge: 60 Meter
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat raciborski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 14
Menge: 147,5 Meter
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat tarnogórski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 15
Menge: 62 Meter
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat m. Sosnowiec
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 16
Menge: 80 Meter
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat konecki
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 17
Menge: 125,4 Meter
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 18 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat sandomierski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 18
Menge: 190 Meter
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 19 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat elbląski
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 19
Menge: 68 Meter
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 20 - Opracowanie i weryfikacja integracji zasobów pzgik – skanowanie materiałów pzgik (ZAKRES V) - powiat sieradzki
Interne Kennung: BDG-ZP.2610.31.2026.KN część nr 20
Menge: 228 Meter
612031-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BDG-ZP.2610.31.2026.KN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71354100 Digital mapping services
Additional classification (cpv): 72252000 Computer archiving services, 72300000 Data services, 72310000 Data-processing services, 72312100 Data preparation services, 72314000 Data collection and collation services, 79999100 Scanning services, 72316000 Data analysis services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Quantity: 30 metres
Options:
Lot: LOT-0003
Quantity: 49,6 metres
Lot: LOT-0004
Quantity: 25,7 metres
Lot: LOT-0005
Quantity: 53 metres
Lot: LOT-0006
Quantity: 232 metres
Lot: LOT-0007
Quantity: 85,3 metres
Lot: LOT-0008
Quantity: 100 metres
Lot: LOT-0009
Quantity: 160 metres
Lot: LOT-0010
Quantity: 52 metres
Lot: LOT-0011
Quantity: 4,6 metres
Lot: LOT-0012
Quantity: 53,5 metres
Lot: LOT-0013
Quantity: 44 metres
Lot: LOT-0014
Quantity: 60 metres
Lot: LOT-0015
Quantity: 147,5 metres
Lot: LOT-0016
Quantity: 62 metres
Lot: LOT-0017
Quantity: 80 metres
Lot: LOT-0018
Quantity: 125,4 metres
Lot: LOT-0019
Quantity: 190 metres
Lot: LOT-0020
Quantity: 68 metres
Lot: LOT-0021
Quantity: 228 metres