612039-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wniesieniem na miejsce wskazane przez Zamawiającego fabrycznie nowego, nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych oraz posiadającego znaki firmowe producenta - sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych do siedziby Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) oraz ośmiu okręgowych komisji egzaminacyjnych (oke) w tym: 1) laptopy -280 szt. , 2) stacje dokujące kompatybilne z laptopami zaoferowanymi w pkt 1) - 120 szt., 3) monitory-270 szt., 4) komputery AiO / zestawy modularne podstawowe - 10 szt. / wysokowydajne - 319 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje składania ofert częściowych. 4. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień podobnych, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza złożenia oferty w formie katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 7. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji C2.2.1. Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji w ramach projektu pt. „Wsparcie cyfryzacji systemu egzaminacyjnego”. 8. Zamawiający przed wszczęciem postępowania umieścił na własnej stronie internetowej ogłoszenie w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia. Ogłoszenie dostępne jest na stronie https://bip.cke.gov.pl/przetarg/1948/cke-szac-2025-2a
Interne KennungCKE/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wniesieniem na miejsce wskazane przez Zamawiającego fabrycznie nowego, nieuszkodzonego, wolnego od wad fizycznych i prawnych oraz posiadającego znaki firmowe producenta - sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych do siedziby Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) oraz ośmiu okręgowych komisji egzaminacyjnych (oke) w tym: 1) laptopy -280 szt., 2) stacje dokujące kompatybilne z laptopami zaoferowanymi w pkt 1) - 120 szt., 3) monitory - 270 szt., 4) komputery AiO / zestawy modularne podstawowe 10 szt./ wysokowydajne 319 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji C2.2.1. Wyposażenie szkół/instytucji w odpowiednie urządzenia i infrastrukturę ICT w celu poprawy ogólnej wydajności systemów edukacji w ramach projektu pt. „Wsparcie cyfryzacji systemu egzaminacyjnego”. 4. Zamawiający nie przewiduje składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień podobnych, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie wymaga i nie dopuszcza złożenia oferty w formie katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp.