2. Verfahren
Verfahren
Titel: CM25073 Betonové žlaby a krycí desky
Beschreibung: Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 48 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3), písm. a) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě Rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky Rámcové dohody, tak jak je tento postup popsán v čl. III. uvedené Rámcové dohody) a budou uzavřeny Kupní smlouvy. Plnění dle Kupní smlouvy bude probíhat na základě Dílčí smlouvy (objednávky).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: S ohledem na předpokládanou hodnotu zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 48 měsíců s vybraným třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3), písm. a) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě Rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky Rámcové dohody, tak jak je tento postup popsán v čl. III. uvedené Rámcové dohody) a budou uzavřeny Kupní smlouvy. Plnění dle Kupní smlouvy bude probíhat na základě Dílčí smlouvy (objednávky).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách BETONOVÝCH ŽLABŮ A KRYCÍCH DESEK na 48 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3), písm. a) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě Rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky Rámcové dohody, tak jak je tento postup popsán v čl. III. uvedené Rámcové dohody) a budou uzavřeny Kupní smlouvy. Plnění dle Kupní smlouvy bude probíhat na základě Dílčí smlouvy (objednávky).
Interne Kennung: N006/26/V00028304