2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Správa, opravy a údržba pozemních komunikací v letech 2025 až 2028“
Beschreibung: Předmětem plnění rámcové dohody je správa, opravy a údržba pozemních komunikací, ostatních ploch veřejného prostranství, které nejsou veřejnou zelení, a související dešťové kanalizace, a dále vodorovného a svislého dopravního značení a dopravního zařízení, provádění jejich pravidelného úklidu, provádění letní a zimní údržby místních komunikací, ostatních ploch, provoz a údržba kašen, vodních zdrojů a Pivovarského rybníčku ve Vrahovicích, to vše na území statutárního města Prostějova, jenž budou v období poskytování služby majetkem statutárního města Prostějova nebo majetkem jiných vlastníků, jehož správa, údržba a opravy náleží městu Prostějovu, a dále majetku uvedeného určení, který v období poskytování služby nabude město Prostějov do svého vlastnictví.
Interne Kennung: OVS 224/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 98341130 Hauswartungsdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 98341130 Hauswartungsdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka: Inflační doložka je vymezena v čl. VIII rámcové dohody.