612050-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACEIII/15264 OŘECHOV – MĚLČANY PDPS, IČ, SP, AD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACEIII/15264 OŘECHOV – MĚLČANY PDPS, IČ, SP, AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k realizaci stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem dokumentace je provádění recyklace za studena stávajících vrstev a pokládka ACP 16+ 50/70 v tl. 80 mm a ACO 11+ 50/70 v tl. 40 mm (na základě výsledků diagnostiky var. č.1), v celkové délce 715 m. Začátek úseku je v km 3,600 silničního staničení silnice III/15264 v křížení s polní cestou a konec opravy ve staničení 4,315 (křižovatka III/15264 s III/39513). V rámci stavby dojde i k úpravě nezpevněné krajnice, příkopů, propustku v km 3,862 (15264-2P) a ke zřízení vodorovného dopravního značení plastem. Objednatel nepožaduje zpracování příčných řezů, požaduje řezy pouze charakteristické a vzorové řezy, zejména pak řezy sjezdů.
Interne Kennung437/2026/99 + 438/2026/99
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/15264 OŘECHOV – MĚLČANY PDPS, IČ, SP, AD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme