See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych na potrzeby Szpitala Głogowskiego sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 8 pakietów. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w innych opakowaniach jednostkowych niż wskazane w Formularzu cenowym, pod warunkiem, że łączna ilość sztuk leku będzie nie mniejsza niż wymagana przez Zamawiającego. Jeżeli ogólna ilość sztuk leku nie jest podzielna przez wielkość nowego opakowania, Wykonawca zobowiązany jest zaokrąglić liczbę opakowań w górę do pełnego opakowania. Zamawiający zapłaci za pełne opakowania, a cena za całe zamówienie zostanie odpowiednio przeliczona. 4. Dopuszczamy zamianę tabletek na kaps. I odwrotnie z zachowaniem drogi podania i miejsca działania. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia e-mailem po informacji o wyniku postępowania, przed podpisaniem umowy pliku załącznik nr 1 w formacie OFE kompatybilnym z modułem apteka w programie posiadanym przez Zamawiającego. 6. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33600000-6 produkty farmaceutyczne 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje: 9.1. zamówień uzupełniających, 9.2. umowy ramowej, 9.3. wykorzystania aukcji elektronicznej, 9.4. ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 9.5. udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia 10. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji w przypadku zamówień uzupełniających Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określa: - Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
Interne Kennung: ZP/32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 8 pakietów. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej).
Menge: 6
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 1 pozycja nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 2 pozycja nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 6 pakietów. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w innych opakowaniach jednostkowych niż wskazane w Formularzu cenowym, pod warunkiem, że łączna ilość sztuk leku będzie nie mniejsza niż wymagana przez Zamawiającego. Jeżeli ogólna ilość sztuk leku nie jest podzielna przez wielkość nowego opakowania, Wykonawca zobowiązany jest zaokrąglić liczbę opakowań w górę do pełnego opakowania. Zamawiający zapłaci za pełne opakowania, a cena za całe zamówienie zostanie odpowiednio przeliczona. 4. Dopuszczamy zamianę tabletek na kaps. I odwrotnie z zachowaniem drogi podania i miejsca działania. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia e-mailem po informacji o wyniku postępowania, przed podpisaniem umowy pliku załącznik nr 1 w formacie OFE kompatybilnym z modułem apteka w programie posiadanym przez Zamawiającego. 6. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33600000-6 produkty farmaceutyczne 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje: 9.1. zamówień uzupełniających, 9.2. umowy ramowej, 9.3. wykorzystania aukcji elektronicznej, 9.4. ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 9.5. udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia 10. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji w przypadku zamówień uzupełniających Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określa: - Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 2 pozycja nr 2
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 3 pozycja nr 1
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 3 pozycja nr 2
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 1
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 2
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 3
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 4
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 5
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 6
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 7
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 8
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 9
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 10
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 4 pozycja nr 11
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 5 pozycja nr 1
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 5 pozycja nr 2
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 5 pozycja nr 3
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 5 pozycja nr 4
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 5 pozycja nr 5
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 6 pozycja nr 1
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 6 pozycja nr 2
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 7 pozycja nr 1
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 7 pozycja nr 2
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 8 pozycja nr 1
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 8 pozycja nr 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/32/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 1
Quantity: 6
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 1 pozycja nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 2 pozycja nr 1
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 2 pozycja nr 2
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 3 pozycja nr 1
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 3 pozycja nr 2
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 1
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 2
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 3
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 4
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 5
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 6
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 7
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 8
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 9
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 10
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 4 pozycja nr 11
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 5 pozycja nr 1
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 5 pozycja nr 2
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 5 pozycja nr 3
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 5 pozycja nr 4
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 5 pozycja nr 5
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 6 pozycja nr 1
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 6 pozycja nr 2
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 7 pozycja nr 1
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 7 pozycja nr 2
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 8 pozycja nr 1
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 8 pozycja nr 2