2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków z programów lekowych dla Poradni Dermatologicznej Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków z programów lekowych dla Poradni Dermatologicznej Szpitala Specjalistycznego w Jaśle: PAKIET 1 - CERTOLIZUMAB PEGOL, IKSEKIZUMAB, BIMEKIZUMAB. PAKIET 2 - GUSELKUMAB. PAKIET 3 – OMALIZUMAB. PAKIET 4 - RISANKIZUMAB, UPADACYTYNIB. PAKIET 5 – TILDRAKIZUMAB. PAKIET 6 - ADALIMUMAB Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 będący integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - CERTOLIZUMAB PEGOL, IKSEKIZUMAB, BIMEKIZUMAB.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1 będący integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/2026- Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - GUSELKUMAB.
Interne Kennung: ZP/3/2026 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – OMALIZUMAB
Interne Kennung: ZP/3/2026 -Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - RISANKIZUMAB, UPADACYTYNIB
Interne Kennung: ZP/3/2026 -Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – TILDRAKIZUMAB
Interne Kennung: ZP/3/2026 -Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - ADALIMUMAB
Interne Kennung: ZP/3/2026 -Pakiet 6