2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Wijzer - Chromebooks en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Wijzer. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 385938-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000