2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolken en gemalen reinigen 2027-2030
Beschreibung: De gemeente Horst aan de Maas is voornemens de dienst “Kolken en gemalen reinigen 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst bestaat in hoofdzaak uit het verrichten van reinigingswerkzaamheden van straat- en trottoirkolken en aan natte kelders van de gemalen en bergbezinkvoorzieningen incl. het leidingwerk en pompen uitwendig Voor 4 jaar: Reinigen minigemalen ca. 9232 st; Onderhoud centrale meterkast ca. 64 st; Reinigen rioolgemalen divers ca. 1600 st; Reinigen bergbezinkbassins/leidingen ca. 88 st; Reinigen kolken ca. 120.000 st;
Interne Kennung: HOT521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding op basis van laagste prijs
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
612102-2026 - Competition
Netherlands – Sewer cleaning services – Kolken en gemalen reinigen 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HOT521
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90641000 Gully cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging