2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst (2 jaar + 2 mogelijke verlengingen van elk 1 jaar) service brandinterventiekledij
Beschreibung: Deze opdracht omvat: - Het ophalen van brandinterventiekledij in de verschillende brandweerposten van de zone - Het labelen van brandinterventiekledij - Het decontamineren, desinfecteren en reinigen van brandinterventiekledij - Het inspecteren + keuren van brandinterventiekledij - Het reïmpregneren van brandinterventiekledij (indien nodig) - Het herstellen van brandinterventiekledij (indien nodig) - Het verpakken (incl. aanbrengen van 1 sticker met type item, brandweerpost en naam drager + 1 sticker met een kleurcode) - het terugbezorgen van brandinterventiekledij in de verschillende brandweerposten van de zone
Interne Kennung: 10/6/2023 3:32 PM 3PID188 2023\045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst (2 jaar) service interventiekledij
Interne Kennung: 2023\045