See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 326 na odcinku WROCŁAW PSIE POLE - TRZEBNICA od km 1,260 do km 19,903
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 326 na odcinku WROCŁAW PSIE POLE - TRZEBNICA od km 1,260 do km 19,903. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 363700-2026
Interne Kennung: NI.2720.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0001